Movies

Go back

BEĻĢU KARALIS

Cafe "Film Noir"

(King of the Belgians)
Beļģija, Nīderlande, Bulgārija, 2016
Komēdija, Drāma
Garums: 94 min.
Režisori:  Peter Brosens, Jessica Woodworth
Lomās:  Peter Van den Begin, Lucie Debay, Titus De Voogdt

BEĻĢU KARALIS ir ceļojuma filma par apburto karali, kurš pamostas reālajā pasaulē. Karalis Nikolass III ir vientuļnieks, un viņam šķiet, ka paša dzīve nekam neder. Viņš dodas valsts vizītē kopā ar britu režisoru Dankanu Loidu – karaļnams pasūtījis dokumentālu filmu, kurai  jāuzspodrina diezgan pelēcīgais monarha tēls.   
Pēkšņi delegācija uzzina, ka Beļģijas dienviddaļa Valonija pasludinājusi neatkarību. Karalim nekavējoties jāatgriežas mājās, lai glābtu karaļvalsti! Viņš paziņo, ka nu reiz pats sacerēs savu sasodīto runu. Visi pošas ceļā, bet sākas spēcīga Saules vētra, gaisa telpa tiek slēgta, saziņas līdzekļi nedarbojas. Neviena lidmašīna nepaceļas gaisā, nav iespējams piezvanīt. Nelaime nenāk viena – Turcijas drošībnieki vēsā mierā noraida karaļa priekšlikumu doties mājup pa zemes ceļu. Karalim ne prātā nenāk gaidīt, kad vētra beigsies. Loids, sajutis vēsturisku iespēju, izgudro visai apšaubāmu evakuācijas plānu ar puķainām kleitām un bulgāru dziedātājām.
Sākas viņu slepenā Balkānu odiseja, ceļojums, kurā papilnam kļūmīgu situāciju, pārsteidzošu tikšanos un gaistošu prieka mirkļu.  

Filma angļu, flāmu, franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Biļešu iegāde internetā: http://www.bezrindas.lv/lv/kino/cafe-film-noir/

Kinobiļetes uz seansiem var iegādāties arī uz vietas, tieši pirms seansa. Ja vēlies rezervēt galdiņu kinozālē uz savas filmas seansu – sūti epastu:  vai zvani 67289085.


– Print document