Movies

Go back

GIMME DANGER

Cafe "Film Noir"

(Gimme Danger)
ASV, 2016
Dokumentāla biogrāfiska muzikāla filma
Garums: 108 min.
Režisors: Jim Jarmusch

Atklāts un ass amerikāņu kino meistara Džima Džārmuša skats uz leģendāro grupu "The Stooges" un tās līderi - pārgalvīgo Igiju Popu. Personisks ceļojums pa Igija Popa trakās karjeras ceļiem - kalnup XX gadsimta 70. gados, pankroka mūzikas zelta laikmetā, tad pēkšņi lejup, lai 2003.gadā piedzīvotu negaidītu atdzimšanu. Arvien dzīvīgs un rosīgs ir Igijs Pops, tāda ir viņa mūzika, tāda ir šī filma.    
Spilgtais un agresīvais The Stooges  roks radās Enārborā (Mičiganā) kultūras revolūcijas laikā  un 60. gadu beigu mūzikas pasauli apgrieza ar kājām gaisā. Pār klausītājiem gāzās roka, blūza, R&B un džeza mikslis, un grupa iedibināja to, ko vēlāk nosauca par pankroku un alternatīvo  roku.  

DŽIMS DŽĀRMUŠS PAR FILMU:
Pasaulē nav nekā tāda, kas līdzinātos The Stooges, taču viņi iekvēlina neskaitāmus cilvēkus.  

GIMME DANGER – tā ir atzīšanās mīlestībā, iespējams, labākajai grupai rokenrola vēsturē. Mēs stāstām par viņiem, par to, kas viņus iedvesmojis un ietekmējis, un rādām fotogrāfijas un videokadrus, kurus vēl neviens nav redzējis.
Tāpat kā grupa The Stooges un tās mūzika, filma ir mazliet trakulīga, juceklīga, emocionāla, amizanta, vienkārša un eleganta. Lai dzīvo The Stooges!

Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Biļešu iegāde internetā: http://www.bezrindas.lv/lv/kino/cafe-film-noir/

Kinobiļetes uz seansiem var iegādāties arī uz vietas, tieši pirms seansa. Ja vēlies rezervēt galdiņu kinozālē uz savas filmas seansu – sūti epastu:  vai zvani 67289085.

Dubultseansu karstā kino nedēļa! – nāc uz divām filmām, bet maksā par vienu. No 09.04. – 14.04. pērc biļeti uz jebkuru Film Noir demonstrēto filmu, bet skaties divas.


– Print document