Movies

Go back

FADO. Marko Rodrigess

Large / Small hall

Pirmo reizi Latvijā – Fado Marko Rodrigeša izpildījumā.

FADO – tradicionāls portugāļu mūzikas stils, kuru UNESCO 2011.gadā iekļāva cilvēces nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

SPLENDID PALACE 2017.gada 30.septembrī notiks unikāls slavenā Fado izpildītāja Marko Rodrigeša koncerts. Koncerta vieta nav izvēlēta nejauši – Splendid Palace ir viens no Rīgas senākajiem un skaistākajiem kinoteātriem, kura fasādi grezno rokoko stila rotājumi.

Fado – tā vienlaikus ir dzeja un filozofija, jo katru reizi, sekojot dziesmai, var izdzīvot veselu dzīvi! Koncertā Rīgā Marko klausītājiem piedāvās savu jauno albumu.

Marko ir dzimis 1982.gadā Amarantas pilsētā Portugālē. Līdz 15 gadu vecumam viņš Fado pazina tikai pēc lieliskās Amālijas Rodrigešas dziesmām. Pēc Marko pārcelšanās no Portugāles Ziemeļiem uz Lisabonu liktenim labpatika, ka Fado mūzika pati harmoniski iekļāvās viņa dzīvē, plaši atverot durvis jaunai pasaulei un noskaņojot dvēseles stīgas citās toņkārtās, lai atvērtu klausītājam dziedātāja sirdi. No šī brīža viņa muzikālā karjera strauji attīstījās un jau 2016.gadā Marko Rodrigeša albums “Fados do Fado” tika nominēts Latin Grammy par labāko albumu Folk kategorijā. Viņa unikālā balss un izpildījuma maniere ir apbūrusi klausītājus daudzās valstīs. Trīs reizes viņu kopā ar sevi ir aicinājusi uzstāties slavenā Fado izpildītāja Mariza savos koncertos Lisabonā, Portu Rivoli, kā arī Londonas koncertzālē Royal Festival Hall. Viņš strauji ir iekarojis publikas mīlestību, koncertējot arī Šveicē, Francijā un Spānijā.

Pasākuma organizators: WELLDONE BALTIC, SIA

Kontakti: +371 2 644 66 96,

Biļetes


– Print document