Movies

Go back

ARTDOCFEST RIGA: Dokumentālo īsfilmu seanss

Large / Small hall

Alise Jerohina
TRUŠI STARMEŠU GAISMĀ
КРОЛИКИ В СВЕТЕ ФАР
RU, 2016, 44’, ru

Nomaļā pilsētiņā tiek būvēts transporta mezgls. Tas pārkaras pāri mājām un cilvēkiem. Divas skolnieces uzņem par šo vietu video materiālus īpašam blogam. Viņas cer kādu dienu kopā aizbraukt prom uz visiem laikiem. Uz urbānas ainavas fona attīstās mulsinoši ciešas abu meitenīšu attiecības…

PROD. Alise Jerohina KAM. Jegors Sevastjanovs TIES.TUR. Alise Jerohina


Jurijs Manusovs
BOKAČO MĒĢINĀJUMS
РЕПЕТИЦИЯ БОККАЧЧО
RU, 2016, 24’, ru

Provinces teātrī tiek iestudēts Bokačo Dekamerons. Aktrise nekādi netiek galā ar savu lomu. Režisors veic riskantu eksperimentu, kas rada aktrisei dziļu psiholoģisku traumu, tomēr vajadzīgo rezultātu beigu beigās panāk.

PROD./KAM./TIES.TUR. Jurijs Manusovs

Andrejs Kačaļjans
AKADĒMIJA
АКАДЕМИЯ
RU, 2015, 24’, ru/eng

Īsi aplūkota viena diena jauno mākslinieču dzīvē. Viņas ieradušās no dažādām valstīm, lai dzīvotu un mācītos Vīnes Daiļo mākslu akadēmijā. Dokumentālas epizodes mijas ar ainām, kas imitē ikdienību, un katra no tām sākas ar Sabīnes Špīlreinas – pirmās sievietes-psihoanalītiķes – citātu. Kas notiek ar dzīvi, kad nekas nenotiek? Un kāda ir jauno mākslinieku (kaut vairs ne jaunu cilvēku) motivācija nodarboties ar mākslu? Darbs turpina tēmu Intervija (2013), kurā autors uzdod šo jautājumu pats sev.

PROD./ KAM./TIES. TUR. Andrejs Kačaļjans

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv


– Print document