Movies

Go back

NO DZIESMAS UZ DZIESMU / ОТ ПЕСНИ К ПЕСНЕ

Large hall

NO DZIESMAS UZ DZIESMU
Song to Song

ASV, 2017, 129 min
Režisors: Terenss Maliks
Lomās: Rūnija Mara, Raeiens Goslings, Maikls Fasbenders, Natālija Portmane, Keita Blanšeta, Vels Kilmers, Kristians Beils, Benisio del Toro, Heilija Beneta

Filmas oriģinālvaloda: Angļu

“Mēs ejam savu ceļu no dziesmas uz dziesmu, no skūpsta uz skūpstu, brīžiem palēninot, brīžiem paātrinot gaitu, pa upes gultni, ko sauc par dzīvi…”

Ostina, pilsēta Teksasas štatā, mūziķu vidē jau sen ir iemantojusi cerību apvidus slavu. Tieši no šejienes ir sākuši savu gājumu daudzi leģendāri roka izpildītāji. Katru gadu desmitiem tūkstoši jaunu talantīgu mūziķu, dzejnieku, komponistu un dziedātāju dodas turp, jo cer uz veiksmi, iepazīšanos un noderīgiem sakariem…

Šai vietā liktenis saved kopā dažādus cilvēkus. Dzenoties pēc panākumiem un patiesas mīlestības, katrs no viņiem veic savu ceļu “no dziesmas uz dziesmu”, caur kārdinājumiem un nodevībām, vecā labā rokenrola gara pavadībā.

Elēģija par nolemtu romantisku mīlestību mūzikas festivāla, roka koncertu, ballīšu pie baseina un koncertturneju dekorācijās. Divi mīlas trijstūri, kas savstarpēji pārklājas un kuru centrā ir kaislība, seksuāla apsēstība, izmisums un …cerība.

Filmā piedalās mūziķi: Like Lī, Igijs Pops, Patija Smita, kā arī grupas: Iron & Wine, Arcade Fire, The Black Keys, Florence and the Machine, Red Hot Chili Peppers.

Tā kā kinoteātris "Splendid Palace" nenodrošina audio austiņas, festivāla organizatori lūdz skatītājus tās savlaicīgi iegādāties un atcerēties paņemt līdzi uz seansiem. Nepieciešamas audio austiņas ar standarta 3.5 mm kontaktspraudni ( kā datoriem).
Kinoteātrī "Splendid Palace" jūsu sarūpēto audio austiņu pieslēgšanai sinhronā tulkojuma sistēmai nepieciešams arī pārejas spraudnis! Pārejas spraudnis tiks izsniegts pie ieejas kinozālē pret ķīlas naudu 1eur apmērā.

 


– Print document