Movies

Go back

BEZDELĪGAS UN AMAZONES / ЛАСТОЧКИ И АМАЗОНКИ

Large hall

BEZDELĪGAS UN AMAZONES
Swallows and Amazons

Lielbritānija, 2016, 100 min
Režisore: Filipa Loutorpa
Lomās: Kellija Makdonalde, Endrjū Skots, Reifs Spols

Filmas oriģinālvaloda: angļu

“Slīkoņi ir labāki par neprašām, ja vien slīkonis nav bijis nepraša…”

“Kad tētis ar savu Karalisko floti pameta Angliju, mamma nolēma pamest putekļaino un trokšņaino Londonu – pavadīt vasaru nelielā fermā Dižo ezeru apgabalā. Mēs šos ezerus tā nosaucām. Iespējams, tie nebija diži, bet ezeri noteikti… kā mazas jūriņas. Ja vakara mijkrēslī nostājās pie zemesraga malas, kas līdzīga piejūras klintīm, un pārlaida skatienu plašajam ūdens spogulim, kas pletās no lēzenajiem pakalniem dienvidos līdz augstienēm ziemeļos, tad varēja ieraudzīt kādas noslēpumainas salas tumšo siluetu...”

Fantāziju un brīnišķīgu piedzīvojumu zeme, kas vilināja ar bezgalīgiem ūdens plašumiem, laivām, burāšanu, neizbrienamiem meža biezokņiem un aizraujoši bīstamu dzīvi uz salas, kas negaidīti jau izrādījās ieņemta…

Tā bija īsta jūras kauja – sīva un bezbailīga… Nevar zināt, ar ko tā būtu beigusies, ja neatgadītos kas īpašs…

Pievienojot augstākminētajam vēl arī ļaunu pirātu pakaļdzīšanos, spiegu atmaskošanu, atjautību un uzticamu draugu drosmi, iegūstam priekšstatu par filmu, kas ieaicina rozvaidzīgā realitātē, kur svaiga gaisa pūsmās pland mati un pārņem neizskaidrojama lieglaime.

Tā kā kinoteātris "Splendid Palace" nenodrošina audio austiņas, festivāla organizatori lūdz skatītājus tās savlaicīgi iegādāties un atcerēties paņemt līdzi uz seansiem. Nepieciešamas audio austiņas ar standarta 3.5 mm kontaktspraudni ( kā datoriem).
Kinoteātrī "Splendid Palace" jūsu sarūpēto audio austiņu pieslēgšanai sinhronā tulkojuma sistēmai nepieciešams arī pārejas spraudnis! Pārejas spraudnis tiks izsniegts pie ieejas kinozālē pret ķīlas naudu 1eur apmērā.


– Print document