Movies

Go back

NĪLZIRGS / БЕГЕМОТ

Small hall

NĪLZIRGS
The Hippopotamus

Lielbritānija, 2017, 90 min
Režisors: Džons Dženkss
Lomās: Rodžers Allams, Metjū Modains, Rasels Tovi, Fiona Šova, Tims Makinernijs

Filmas oriģinālvaloda: Angļu

Aizmirstiet par veco labo Angliju, kurā lēdijas un džentlmeņi smalkos kostīmos nesteidzīgi dzer tēju, pastaigājas pa pļaviņām vai saviesīgi tērgā viesistabās.

Gāztais, lēta viskija izmocītais dzejnieks ar izsīkušo rakstītspēju, kaislīgais sieviešu aplidotājs un skandālists Teds Voless kvern garlaicīgā bulvārpreses izdevniecībā, ar savu indīgo spalvu iznīcinot vājus teātra iestudējumus.

Palicis bez iztikas līdzekļiem, pēc kāda kārtējā trača teātrī viņš saņem dīvainu, tomēr daudzsološu priekšlikumu… kļūt par detektīvu apmaiņā pret visai ievērojamu atlīdzību.

Bijušais vārsmotājs dodas uz sena drauga mājām, lai izmeklētu vairākas brīnumainas izdziedināšanās, kas radījušas apjukumu apkaimes stīvo aristokrātu ģimenes.

Patoloģiskais mizantrops, manierīgais ciniķis un huligāns piepeši tiek ierauts noslēpumainu un visai frivolu atgadījumu epicentrā. Viņa atmaskošanas mēģinājumi noved pie pārsteidzošām sekām…

"Ekscentriska Stīvena Fraja elegantās komēdijas "Nīlzirgs" adaptācija - eksplozīvs kokteilis no britu detektīva un parodijas par to. Negaidīta dāvana tiem, kuri jau sen pārstājuši ticēt brīnumiem. Filma sagādā neizsakāmu baudījumu, pateicoties brīnišķīgajai valodai (paldies autoram!) un interjeriem, kas piešķir vēstījumam ne ar ko nesalīdzināmu noskaņu.

Savukārt aktieri ir tik pasakaini, ka viņu meistarībā var noraudzīties bezgalīgi.”

Tā kā kinoteātris "Splendid Palace" nenodrošina audio austiņas, festivāla organizatori lūdz skatītājus tās savlaicīgi iegādāties un atcerēties paņemt līdzi uz seansiem. Nepieciešamas audio austiņas ar standarta 3.5 mm kontaktspraudni ( kā datoriem).
Kinoteātrī "Splendid Palace" jūsu sarūpēto audio austiņu pieslēgšanai sinhronā tulkojuma sistēmai nepieciešams arī pārejas spraudnis! Pārejas spraudnis tiks izsniegts pie ieejas kinozālē pret ķīlas naudu 1eur apmērā.


– Print document