Movies

Go back

NORMANS: VEIKSMES STRATĒĢIJA / НОРМАН: СТРАТЕГИЯ УСПЕХА

Small hall

NORMANS: VEIKSMES STRATĒĢIJA
Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer

Izraēla, ASV, 2016, 117 min
Režisors: Jozefs Sedars
Lomās: Ričards Gīrs, Maikls Šīns, Šarlote Geinsbūra, Stīvs Bušemi, Liors Aškenazi, Dens Stīvenss

Visi pazīst Normanu, bet Normans, kā apgalvo, spēj visu.

Gribat valkāt sapņu kurpes – jāvēršas pie Normana, vēlaties kļūt par premjerministru – jāvēršas turpat. Viņš ir uzņēmīgs, viņš ir optimistisks, viņš ir noslēpums. Ja jums kaut kas ir vajadzīgs, viņš to sarūpēs. Tomēr gatavojieties pārsteigumam, jo viņš nav tik paredzams, kā varētu šķist.

Normans – tā nav profesija, tas ir aicinājums un liktenis.

Reiz tomēr izrādās, ka viņš ir uzņēmies pārāk daudz saistību, kas ne vien apdraud reputāciju, bet arī rada priekšnoteikumus starptautiskai katastrofai.

Nu būs nepieciešams grandiozs “šaher-mahers”. Jūsu uznāciens, Norman!

Lieliski uzņemta, poētiskas ironijas caurstrāvota reibinoša komiska drāma ar spožu aktieru sastāvu – dāvana kino pieredzes rūdītam un domājošam skatītājam.

Izcils Ričarda Gīra veikums – šī loma ir viens no viņa karjeras briljantiem. Rakstnieka-režisora Jozefa Sedara prasmīgajās rokās viņš vienlaikus ir gan labestīgs blēdis, gan veikls darbonis, gan nožēlojams neveiksminieks, gan visvarens un slīpēts zellis, kura izraisītā atrakcija notur skatītāja uzmanību spriedzē līdz pat finālam. Bravo!

Filmas valoda: Angļu ar sinhrono tulkojumu 2 valodās: latviešu un krievu.


Tā kā kinoteātris "Splendid Palace" nenodrošina audio austiņas, festivāla organizatori lūdz skatītājus tās savlaicīgi iegādāties un atcerēties paņemt līdzi uz seansiem. Nepieciešamas audio austiņas ar standarta 3.5 mm kontaktspraudni ( kā datoriem).
Kinoteātrī "Splendid Palace" jūsu sarūpēto audio austiņu pieslēgšanai sinhronā tulkojuma sistēmai nepieciešams arī pārejas spraudnis! Pārejas spraudnis tiks izsniegts pie ieejas kinozālē pret ķīlas naudu 1eur apmērā.
– Print document