Movies

Go back

ATSALDĒTA KARPA / КАРП ОТМОРОЖЕННЫЙ

Large hall

ATSALDĒTA KARPA
Карп отмороженный

Krievija, 2017, 105 min
Režisors: Vladimirs Kots
Scenārija autori: Andrejs Taratuhins, Dmitrijs Lančihins, ar Oksanas Karasas piedalīšanos
Producents: Ņikita Vladimirovs

Lomās: Marina Ņejolova, Alise Freindliha, Jevgēņijs Mironovs, Natālija Surkova, Sergejs Puskepalis, Aleksandrs Baširovs

Cik bieži mēs meklējam attaisnojumus, lai paskaidrotu, kāpēc darbu steigā aizmirstam piezvanīt, ieskriet, bet dažkārt pat vienkārši iedomāties par vecākiem… No visām pusēm ieskauti ar datortehnoloģiju sasniegumiem, vakardienas puisēni un meitenītes atstāj pagātni pagātnē un kopā ar to arī visus tos, kuri jau vairs nešķiet svarīgi un nozīmīgi.

Jeļena Mihailovna, bijusī skolotāja no nelielas provinces pilsētiņas, pieticīgi dzīvo no pensijas tādu pašu draudzeņu sabiedrībā: bērni uzauguši un aizbraukuši, katram sava ģimene, darbs… Diemžēl liktenis ne vienmēr ir taisnīgs – bieži vien apvelta ar pārbaudījumiem, uz kuriem nav vienkārši būt gatavam, kur nu vēl vientuļai sievietei.

Kad varētu šķist, ka zudusi pēdējā cerība, viņu negaidīti sāk piemeklēt neiedomājami notikumi, kas piespiež mainīt attieksmi pret ierasto un noticēt brīnumam.

Filmas valoda: krievu ar sinhrono tulkojumu 2 valodās: latviešu un krievu.


Tā kā kinoteātris "Splendid Palace" nenodrošina audio austiņas, festivāla organizatori lūdz skatītājus tās savlaicīgi iegādāties un atcerēties paņemt līdzi uz seansiem. Nepieciešamas audio austiņas ar standarta 3.5 mm kontaktspraudni ( kā datoriem).
Kinoteātrī "Splendid Palace" jūsu sarūpēto audio austiņu pieslēgšanai sinhronā tulkojuma sistēmai nepieciešams arī pārejas spraudnis! Pārejas spraudnis tiks izsniegts pie ieejas kinozālē pret ķīlas naudu 1eur apmērā.


– Print document