Movies

Go back

JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLS - Maestro!

Japānas vēstniecība, sadarbībā ar Japānas fondu, no 13. februāra līdz 16. februārim četru dienu garumā Kinoteātrī “Splendid Palace” rīko JAPĀNAS FILMU FESTIVĀLU.

Maestro!
Režisors:    Šotaro Kobajaši
Gads:   2015.g.
Ilgums    129 min

Centrālais Simfoniskais orķestris ir reiz atzīts muzikālais kolektīvs, kas izjucis pirms pusgada un nu gatavojas atkal apvienoties. Taču orķestra mēģinājumu telpa ir pamestā rūpnīcā, un no mūziķiem palikuši tikai tie, kuri nav varējuši atrast darbu citur. Arī skanējums ir tālu no apmierinoša. Izrādās, ka viņus kopā savedis noslēpumainais diriģents Tendo. Neviens nezina, kas viņš ir, turklāt viņš diriģē ar galdnieka instrumentiem nevis ar zizli. Diriģenta raupjais stils atsvešina mūziķus, bet vienlaikus lēnām ievelk aizvien dziļāk spēlētajā mūzikā. Jaunais koncertmeistars Kosaka uzzina par Tendo pagātni, un viņa pretestība diriģenta vadībai kļūst arvien spēcīgāka, līdz koncerta dienā Tendo noslēpums tiek atklāts...

Ieejas kartes (bezmaksas, vienai personai līdz divām ieejas kartēm) būs pieejamas “Splendid Palace” kasē no 2. februāra (piektdiena).


– Print document