Movies

Go back

Titāniks - smilšu animācijas un klasiskās mūzikas koncerts

Large hall

Smilšu šovs Titāniks – slavenā stāsta jaunā interpretācija un lieliska dāvana 8. martā!

Smilšu-instrumentālais šovs “Titāniks” norisināsies Splendid Palace greznajās telpās jau otro reizi. Tāpat kā iepriekš, mākslinieces priekšnesums notiks stīgu kvarteta Sinfonietta Rīga pavadījumā. Ar Rahmaņinova, Čaikovska, Hačaturjana, Sati, Šuberta melodijām, noti pēc nots, muzikanti atdarinās milzīgā kuģa emocionālo atmosfēru, kurš viļņojas pa okeānu pretī skumjajām beigām.

Lomās:
Tatjana Gavrilenko – Ukrainas izcelsmes māksliniece, kas strādā ar smilšu animāciju un šobrīd dzivo Latvijā. 2010. gadā pabeidza Kijevas Nacionālās mākslas universitāti ar specialitāti masu pasākumu režijā. 2015. gadā pārcēlās uz Latviju, kur turpina savu māksliniecisko darbību. Pēdējos četros gados, uzstājoties vairāk nekā desmit Eiropas valstīs un ir burvīgā Ziemassvētku stāsta par Vecrīgu autore.

Eiropas koncertzāļu mīluļi, rīdzinieki stīgu kvartets Sinfonietta Rīga: uzstājušies Polijā, Lietuvā, Igaunijā un Portugālē. 2014.gadā Grammy balvu ieguvušā albuma "Adam's Lament" zvaigznes izpildītāji. Skanēs Čaikovska, Šūberta, Rahmaņinova, Erika Sati un citu diženu komponistu skaņdarbi.

Maksims Busels – Rīgas Krievu teātra aktieris, pabeidzis Latvijas kultūras akadēmiju. Spēlējis: “Mēdeja”, “Hanuma”, “Bīstamais pagrieziens”, “1900. Leģenda par pianistu”.

Vairāk informācijas: http://sandshow.pro/titanic

– Print document