Movies

Go back

KOREJAS FILMU FESTIVĀLS 2018

Small hall

Korejas Filmu Festivāls
Splendid Palace
15. - 17. oktobris, 2018

IZLASĪT SEJĀ
Pirmdien, 15.oktobrī, sākums 18.30
Filmas garums: 2h 22m, Vēsturiska drāma, 2013, 15+

Izlasīt sejā ir filma, kurā Sons Kanho attēlo negodā kritušas dižciltīgas ģimenes dēlu, kurš ceļo pa Džosonu kā sejas lasīšanas eksperts. Viņš spēj novērtēt cilvēka personību, emocionālo stāvokli un ieradumus, tikai paskatoties uz viņa vai viņas seju. Songa talants to aizved līdz karaliskajam galmam, kur viņš tiek iesaistīts cīņā par varu starp kroņprinci Sujanu un ģenerāli Kimu Džonso, kurš ir augsta ranga karaļa Mundžona lojālists.

CEĻŠ, KO PAR DZĪVI SAUC
Otrdiena, 16.oktobrī, sākums 18.00
Filmas garums: 1h 30m, Animācija, 2014
 
Korejas vadošie modernās literatūras rakstnieki Kims Judžons, Lī Hjosoks un Hjuns Džingons atdzīvina literatūru ar attēliem. Filma ir balstīta uz trim zināmiem korejiešu īsstāstiem. “Griķu zieds” ir par sešdesmitgadnieku atmiņām, “Laimīgā diena” ir par briesmīgajām četrdesmitgadnieku skumjām, bet “Pavasaris” - par divdesmitgadnieku jaunības romantiku. Šajā filmā pirmo reizi trīs darbi ir pārvērsti animācijā, ikvienam skatītājam sniedzot iespēju iepazīt korejiešu literatūras pamatus.
 
GRŪTA DIENA
Trešdien, 17.oktobrī, sākums 18.00
Filmas garums: 1h 59m, Drāma / Detektīvs, 2014, 15+

Braucot atpakaļ no savas mātes bērēm, slepkavību izmeklētājs Gansū nobrauc kādu cilvēku tumšā nomales ielā. Izmisuma brīdī viņš iemet mirušo zārkā pie savas mātes. Pēc dažām dienām viņš pārskata izmeklējamo lietu sarakstu un ierauga negadījuma upuri. Viņa kolēģis izmeklē negadījumu un lēnām sāk visu noskaidrot. Visu vēl sliktāku padara fakts, ka uzrodas liecinieks – detektīvs Parks. Parka izteikumu radītie draudi kļūst arvien bīstamāki un tuvāki patiesībai, tādēļ Gan-so izlemj tieši konfrontēt Parku.

Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā (korejiešu) ar subtitriem angļu valodā.
Bezmaksas biļetes būs pieejamas no 11.oktobra Splendid Palace kinoteātrī (darba laiks no 15:00 – 20:00)

Korejas Republikas vēstniecība


– Print document