Movies

Go back

BALTIJAS PĒRLE - BERLĪNE, ES TEVI MĪLU / БЕРЛИН, Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ

Large hall

Berlin, I Love You
Vācija, 2019, 120 min
Režisori: Dianna Agrona, Tils Švaigers, Pīters Čelsoms, Fernando Eimbke u. c.
Lomās: Keira Naitlija, Helēna Mirrena, Liks Vilsons, Mikijs Rurks, Džims Stērdžess, Tils Švaigers, Djego Luna, Dženna Duana, Emīlija Bičema, Veronika Ferresa, Dianna Agrona
 
Kino almanahu par dižajām pasaules galvaspilsētām uzsāka projekts “Parīze, es tevi mīlu”. Nu savu stafeti šajā triumfālajā ceļojumā pa dažādām valstīm un kontinentiem – pēc Parīzes, Ņujorkas un Riodežaineiro – pārņem tie, kas atzīstas mīlestībā galvaspilsētai Eiropas centrā.

Šo pilsētu jūs redzēsiet sapņos. Tā nolaupīs jūsu sirdi, to savaldzinot ar liepziedu smaržu. Jūs atkal un atkal vēlēsieties atgriezties, lai izstaigātos pa zināmajām ielām, kas pārsteidz ar pelēko ēku ģeometriju, sajustu Šprē upes piekrastes vēsmas, apbrīnotu kanālu un tiltu skarbo skaistumu, saplūstu ar seno parku lapotnēm un vienas pilsētas ietvaros ieraudzītu visu pasauli. Tās ir gan pagātnes skumjas un atmiņas, gan cerība un ticība nākotnei. Tā ir Berlīne.

Berlīne nav tikai pilsēta, bet arī dvēseles stāvoklis: jautrs, piesātināts, hedonistisks, seksuāls, ambiciozs un pretrunīgs. Tā pulcē savu jumtu paspārnē māksliniekus, mūziķus un jukušus dīvaiņus, kurus piesaista viņiem izrādītā viesmīlība un tolerance.

Zem Berlīnes debesīm īpatnējā mozaīkā izkārtojas romantisku, smieklīgu, šokējošu un aizkustinoši cilvēcīgu attiecību kaleidoskops. Šie vairāku režisoru uzņemtie dažādie stāsti ir kā sasista spoguļa lauskas, kurās atspoguļojas pilsētas iedzīvotāju mūži. Parasti cilvēki, kas mīl, ienīst, strīdas, zaudē tuviniekus, atrod dzīves jēgu un savā nebeidzamajā ikdienas steigā slepus lūkojas debesīs, cerībā tur ieraudzīt pazīstamo eņģeļu siluetus. Debesīs. Pār Berlīni. 

– Print document