Movies

Go back

BALTIJAS PĒRLE - ŠĶIRSIMIES! / ДАВАЙ РАЗВЕДЕМСЯ!

Large hall

Krievija, 2019, 92 min
Režisore: Anna Parmasa
Lomās: Anna Mihalkova, Antons Fiļipenko, Svetlana Kamiņina, Sergejs Rosts, Nadežda Markina, Fjodors Lavrovs, Maksims Lagaškins, Darja Rumjanceva

Dzīve ir pārsteigumu pilna: mēs piedzimstam, nezinot tās noteikumus, un ar to vien, kas mūsu rīcībā, šī spēle jāturpina.
Reiz dzīvoja Maša un Miša.
Maša strādāja trīs darbos, bet Miša vārīja bērniem putru. Katram savs, jo neviens nav ideāls! Tā tas viss turpinātos, ja Maša nebūtu izlēmusi, ka Mišam derētu kāda izklaide. Viņa nopirka abonementu uz sporta zāli, lai viņš trenētu savu ar fizisko slodzi neapgrūtināto ķermeni.
Pērkons nodārdēja negaidīti, tomēr nenovēršami. "Piedod, dārgā, bet tev mani jāsaprot. Esmu iemīlējies. Un ne tikai sportā. Šķirsimies!"
Kā jau rīkojas visas sievietes, Maša uzsāk nevienlīdzīgu un izmisīgu cīniņu ar devīzi "jebkuri līdzekļi ir labi". Šie savā nejēdzībā aizkustinošie, asprātīgie un pretrunīgie centieni viņai liek nonākt pie negaidīta secinājuma.

Šī jucekļa nogurdināta un cenzdamās saprast, ar kuru viņai varētu būt izredzes uz neaptumšoti laimīgu mīlestību, sieviete sper ārkārtējus soļus.

Oriģinālvaloda: krievu
Subtitri : angļu


– Print document