Movies

Go back

KINO BĒRNIEM- Auniņš Šons: Fermagedons

Small hall

Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
ASV, Lielbritānija, Francija, 2019
Animācija
Garums: 1h 26 min.
Režisors: Richard Phelan, Will Becher
Scenārija autors: Mark Burton, Nick Park, Jon Brown
Aktieri: Justin Fletcher, John Sparkes, Kate Harbour

Netālu no auniņa Šona fermas ir avarējis piemīlīgās un draiskās citplanētietes Lu-Las kosmosa kuģis. Lu-Las neparasto spēju, nebeidzamo blēņu un galaktikas mēroga atraugu apburts, Šons nolemj palīdzēt savai jauniegūtajai draudzenei atgriezties mājās, nenojaušot, ka nežēlīga citplanētiešu mednieku organizācija jau dzen viņiem pēdas. Vai Šons un viņa bars spēs novērst Fermagedonu, pirms nav par vēlu?

Piedzīvojumu komēdija “Auniņš Šons: Fermagedons” tapusi animācijas studijā “Aardman Animations”, kas veidojusi tādas filmiņas kā “Voless un Gromits”,  “Vistu dumpis”, “Auniņš Šons. Filma” un citas. Filmas režisori ir Vills Bečers un Ričards Felans, bet scenārija autori - Marks Bērtons, Niks Pārks un Džons Brauns.

Filmiņu sapratīs ikviens skatītājs, jo tās varoņi runā paši savā valodā.

Vecuma ierobežojums: nav

Lai mazie kino mīļotāji iejustos “Splendid Palace” mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam atnācējam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

Gigi Blocks Kino bērniem
Kinoteātrī "Splendid Palace" 28.septembrī plkst. 12.00, 5. un 12.oktobrī plkst. 12.00!

Ieejas biļete:
pieaugušajiem 7.50 Eur
studentiem 5.50 Eur
bērniem, skolēniem, senioriem 4.50 Eur
bezmaksas ieeja pirmsskolas vecuma bērniem līdz 3 gadiem

– Print document