Movies

Go back

RIGAIFF - filmu izlase skolēniem!

Large hall

Rīgas Starptautiskais kino festivāls, kas norisināsies mūsu kinoteātrī laikā no 17. līdz 27.oktobrim, piedāvā speciālu filmu izlasi jaunākajai auditorijai- skolēniem:

1. Animācijas filmas ”Kapteinis Mortens un zirnekļu karaliene” PIRMIZRĀDE ar režisora Kaspara Janča un producentes Kerdi Oengo piedalīšanos - piektdien, 18.oktobrī plkst. 13.00!
Pirmais pilnmetrāžas stopkadru darbs, kas animēts Īrijā, tika attīstīts Tallinas Nukufilm – vecākajā un lielākajā stopkadru animācijas studijā Ziemeļeiropā. Labākās animācijas filmas gods bērniem un jauniešiem uzņemto filmu festivālā Schlingel (Vācija), kā arī nominācija Apvienotās Karalistes Nacionālajai kino balvai kategorijā Labākā animācijas filma.

Trailers: https://www.youtube.com/watch?v=lLJM1-Pzk4g

2. Spēlfilma “Kolonija” - pirmdien, 21. oktobrī 16:00.
Divpadsmit gadus vecā Milija uzsāk mācības kādā Kvebekas mazpilsētas vidusskolā. Jaunajā vidē klusajai meitenei iekļauties nav viegli, jo visapkārt skaļi, agresīvi pusaudži, kuriem sagādā prieku citam citu izaicināt un pārāk strauji pieaugt. Viss sāk nokārtoties, kad par viņas draugu un atbalstu kļūst Džimmijs, indiāņu zēns no tuvējā rezervāta.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=Paqxwt4zZYE

3. Spēlfilma “Bāreņu nams” - trešdien, 23. oktobrī 16:00.
Pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigas. Piecpadsmit gadus vecais Kodrats dzīvo Kabulas ielās un melnajā tirgū pārdod kino biļetes. Viņš ir stāvā sajūsmā par Bolivudu, tāpēc iztēlojas sevi iemīļotākajās kino ainās. Kādu dienu policija aizved puisi uz padomju bāreņu namu. Laikā, kad Kabulā mainās politiskā situācija, bērni vēlas aizstāvēt savas mājas.

Filmas treileris: https://www.youtube.com/watch?v=KUGqFwmnMCI

 Biļetes cena uz seansu: 5 EUR skolēnam.

Skolas rezervāciju lūgums pieteikt, rakstot uz e-pastu: iga.lv vai zvanot uz tālr. 20612770.


– Print document