News

VMAJAKOVSKIJS

Septembrī, Rīgas iedzīvotāji un Splendid Palace skatītāji varēs noskatīties Aleksandra Šeina unikālo filmu - "VMAJAKOVSKIS". Filmas pirmizrāde Rīgā notiks 7. septembrī plkst. 19.00 kinoteātra lielajā zālē. Šajā vakarā ar filmu iepazīstinās to veidotāji: filmas režisors Aleksandrs Šeins, producents Staņislavs Jeršovs, kā arī aktieri un galveno lomu atveidotāji - Jurijs Kolokoļnikovs, Čulpana Hamatova, Jevgeņijs Mironovs.

MĀKSLAS AUGSTSKOLU DIPLOMDARBU FEST-S 2018

Kinoteātris “Splendid Palace” savas jubilejas 95. gadskārtā iecerējis vairākus uz jaunu auditoriju vērstus projektus.
11. un 12. septembrī notiks nekad nebijis festivāls: Mākslas augstskolu diplomdarbu Fest-s 2018!

OPERAS “ATTILA” TIEŠRAIDE NO LA SCALA

Splendid Palace savas 95. jubiljejas sezonā turpina tradīdiciju piedāvāt HD tiešraides un ierakstus no labākajiem Eiropas opernamiem.

7.decembrī plkst. 19.00 La Scala operteātra gada nozīmīgākais notikums tiešraidē no Milānas: sezonas atklāšanas izrāde “Attila”.

Pievienojies mūsu komandai!

Ja esi pilngadīgs un vari runāt latviešu, angļu un krievu valodās
un Tev atbilst vismaz puse no šīm prasībām – piesakies darbam: KINOTEĀTRA KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS!


Spēlfilmas "Homo Novus" treileris ir klāt!

"Homo Novus” veidotāji 18.07. iepazīstināja ar spēlfilmas treileri. Spēlfilmas pirmizrāde - 26. septembrī, “Homo Novus” kļūs par ceturto no sešām spēlfilmām programmā „Latvijas filmas Latvijas simtgadei”. Komēdijas treileri var noskatīties https://vimeo.com/280358531

LAIKA TILTI

Filma "Laika tilti" Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu 100. jubilejas gadā iedvesmojusi Karlovi Varu festivāla rīkotājus izveidot arī plašu Baltijas poētiskā dokumentālā kino retrospektīvu, un gandrīz visu klasisko filmu autori ir jaunās filmas Laika tilti varoņi. Filmas pirmizrāde Kinoteātrī “Splendid Palace” 5. septembrī plkst. 18.00! Repertuārā no 6.septembra.– Print document