Kino darbiniekiem

Kalendārs

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Pierakstīties jaunumiem

Jūs pierakstījāties jaunumu saņemšanai
Neizdevās pierakstīt uz jaunumu saņemšanu

Jaunumi

ES ESMU ŠEIT 100. SEANSS AR RADOŠĀS GRUPAS PIEDALĪŠANOS

Ar Berlīnes Starptautiskā filmu festivāla Kristāla lāci apbalvotās spēlfilmas “Es esmu šeit” simtais un arī noslēdzošais seanss kinoteātrī "Splendid Palace" 20.jūnijā plkst.19.00 ar filmas režisora Renāra Vimbas un aktrises Elīnas Vaskas piedalīšanos!

Īpašajā seansā gan filmas režisors Renārs Vimba, gan galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska tiksies ar skatītājiem, lai dalītos savos iespaidos par filmas veiksmes stāstu no pirmizrādes līdz šim – simtajam seansam.

Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

PIRKT BIĻETES

ALISE AIZSPOGULIJĀ / ALICE THROUGH THE LOOKING GLASS

Disney filmu studijas jaunais un krāšņais piedzīvojums "Alise Aizspogulijā", kas ir turpinājums 2010.gada filmai "Alise Brīnumzemē", dāvinās skatītājiem atkalredzēšanos ar iemīļotajiem Luisa Kerola grāmatu varoņiem. Šoreiz Alisei nāksies doties aizraujošā ceļojumā cauri laikam, lai glābtu savu draugu  - Trako Cepurnieku.

Galvenajās lomās - Džonijs Deps, Mia Vasikoviča, Anna Hataveja, Saša Barons Koens, Helēna Bonema Kārtere un citi.

PIRKT BIĻETES 

GADALAIKI / LES SAISONS

"Oscar" balvai nominētās dokumentālās filmas "Ceļojošās ciltis" un dokumentālās filmas "Dzīvais okeāns" autori aicina lielus un mazus doties jaunā ceļojumā - četros gadalaikos, un paraudzīties uz tiem no dzīvnieku skatupunkta. Gadalaiki ik gadu nes sev līdzi ko brīnumainu, lai ko tie ieskautu - meža dzīlēs paslēptu vilka alu vai lielpilsētu kņadu.

Filmas autori piedāvā pārdomas rosinošu kino stāstu par ik gadu dabā notiekošajām pārmaiņām un aicina ikvienu izbaudīt dabu tuvplānā.

PIRKT BIĻETES

ES ESMU ŠEIT

Trimfu piedzīvojusī un Berlināres Kristāla lāci ieguvusī Ren\ara Vimbas filma "ES ESMU ŠEIT" ir spēcīgs autora pieteikums pilnmetrāžā. Tas ir izsmalcināts sievietes rakstura veidošanās portretējums – pieaugšanas stāsts, kuru caurvij vientulības, vilšanās un pirmās mīlestības pārdzīvojums.

Filmas galvenā varone Raja dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

Galvenajās lomās - Elīna Vaska, Andžejs Jānis Lilientāls, Edgars Samītis, Zane Jančevska, Ruta Birgere, Rēzija Kalniņa.

PIRKT BIĻETES

Visas ziņas