Foto galerija

Renāra Vimbas spēlfilmas "Es esmu šeit" tapšanas aizkulises. Foto: Emīls Desjatņikovs.

Īpašs filmas "Es esmu šeit" seanss skolu jaunatnei ar iespēju uzdot savus jautājumus filmas režisoram Renāram Vimbam un galveno lomu atveidotājiem Elīnai Vaskai un Andžejam Jānim Lilientālam.

Nule Berlināles Kristāla lāci ieguvusī un starptautiski atzinīgi novērtētā Renāra Vimbas debija pilnmetrāžā - spēlfilma "Es esmu šeit" - savu Latvijas pirmizrādi piedzīvoja 25.februārī kinoteātrī Splendid Palace.

Brāļu Koenu jaunākā kinolente var lepoties ar izcilu aktieru ansambli: Džošs Brolins, Džordžs Klūnijs, Aldens Ērenreihs, Reifs Fainss, Džona Hils, Skārleta Johansone, Frānsisa Makdormanda, Tilda Svintone un Čenings Teitums.

“45 gadi” ļauj sekot 6 dienām laulāto draugu dzīvē, kad viņi gatavojas savai kopdzīves gadadienai, un atklājas, ka savstarpējās attiecībās ir bijusi labi maskēta plaisa, ar kuras klātbūtni viņi abi ir nodzīvojuši dzīvi.

“Kerola” ir stila pērle. Ne tikai viena no 2015. gada labākajām filmām, bet arī visintriģējošākā un skaistākā, vārda kinematogrāfiskajā izpratnē.– Drukāt dokumentu