Kalendārs

Atpakaļ

PŪĶIS NĀKKafejnīca "Film Noir"

(A Dragon Arrives!)
Irāna, 2016
Pseidodokumentāls detektīvs, piedzīvojumi, mistika
Garums: 107 min.
Režisors: Mani Haghighi
Lomās: Amir Jadidi, Ehsan Goodarzi, Homayoun Ghanizadeh

2016. gada Berlīnes kinofestivāla spilgtākā dalībniece jau nodēvēta par īstu persiešu detektīvu, kurā Linčs sastop Tarantīno. Groteskajā neo-noir filmā dzīve kūsā – cilvēki pazūd un uzrodas, mīti mijas ar realitāti, dzīvē vīlušos detektīvu ir veseli trīs, un katrs kā bilde.
1965. gads, Kešmas sala. Impala oranžais ševrolē apstājas tuksneša vidū pie senas kapsētas – tur pamestā kuģī kāds politiskais ieslodzītais padarījis sev galu. Apvidū klīst runas par pazemes pūķi – kapsētas zeme dreb, lai ņemtu nelaiķi savā klēpī. Detektīvs, skaņu režisors un ģeologs, smalki ģērbušies, ierodas mīklaino notikumu  vietā, lai pētītu dabas anomālijas un atklātu noziegumu.  Trijotne aizrautīgi ievēro uz salas valdošos likumus. Pēc pusgadsimta arhīvā tiks atrastas šā ceļojuma piezīmes un pratināšanas laikā sniegtās detektīvu liecības. Izrādās, visi trīs tikuši apcietināti, lietas materiāli bijuši slepeni, taču kāpēc?
Seno dienu notikumi kļūs par pamatu jaunai izmeklēšanai, un tajā būs iesaistīta gan liktenīga sieviete, kas reiz bijusi spiedze, gan mistificētāji, skanēs hipnotiski skaista elektroniskā mūzika.

Filma persiešu, vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Vecuma ierobežojums: 16+

Biļešu iegāde internetā: http://www.bezrindas.lv/lv/kino/cafe-film-noir/

Kinobiļetes uz seansiem var iegādāties arī uz vietas, tieši pirms seansa. Ja vēlies rezervēt galdiņu kinozālē uz savas filmas seansu – sūti epastu:  vai zvani 67289085.
– Drukāt dokumentu