Kino

Atpakaļ

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARS – PSIHOTERAPEITS

(Shrink)
ASV, 2009
Drāma
Garums: 110 min.
Režisors: Jonas Pate
Lomās: Kevin Spacey, Joe Nunez, Mark Webber, Keke Palmer

Psihoterapeita pienākums ir mums palīdzēt... Bet kas notiek, ja cilvēks, kuram uzticam visus savus noslēpumus, no kura sagaidām uzmundrinājumu un atbildes uz mums svarīgiem jautājumiem, nespēj tikt skaidrībā pats ar sevi? Psihoterapeita Henrija klientu vidū ir gan Holivudas A-listes zvaigznes, gan citi radoši cilvēki, kuri no viņa sagaida palīdzību un dzīves sakārtošanu. Tomēr tas izrādās sarežģītāk, jo viņu terapeits Henrijs pats ir apmaldījies savā dzīvē un meklē tajā piepildījumu, bieži vien ar apreibinošu vielu palīdzību.

PSIHOTERAPEITS ir uzmundrinoša drāma par drosmi, kas nepieciešama, lai sasniegtu laimi. Galvenajā lomā ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar laureāts, lieliskais aktieris Kevins Speisijs.Filma PSIHOTERAPEITS iekļauta ACME Film kolekcijā SMART. Tā ir īpašu filmu kolekcija gudram skatītājam, kurā iekļautas izcilas filmas - vizuāli, intelektuāli un emocionāli uzrunājoši mākslas darbi. Tas ir kino acīm, prātam un sirdij.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Vecuma ierobežojums: 16+

Ieeja: 4.50 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR. 

No 13. līdz 17. oktobrim Psiholoģijas kino vakari aicina kopā ar profesionāliem terapeitiem doties kino ceļojumā. Apvienojot kopēju kino baudīšanu un profesionāļu skatījumu, gūsim rosinājumu domāt, izprast un skatīties plašāk par acīmredzamo un neredzamo, kā arī reizēm tikai nojaušamo.
Pēc kopīgas filmas noskatīšanas, terapeita vadītās diskusijas laikā, būsiet aicināti dalīties ar savām pārdomām, izjūtām, emocijām.
Kino vakari piedāvā ieskatīties: laulāto pāru attiecībās, laulības krīzes pārvarēšanā, psihoterapeita spēju/nespēju tikt galā ar savām emocionālām problēmām, rast izdzīvošanas formulu globālās steigas pārņemtajā pasaulē, saprast depresijas izcelsmi vairāku paaudžu sieviešu likteņos.

13.10.14. LEKTORE: Psihoterapeite Ginta Ratniece  

– Drukāt dokumentu