Kino

Atpakaļ

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARS – KĀ IZGLĀBT LAULĪBU

(Hope Springs)
ASV, 2012
Komēdija, drāma
Garums: 100 min.
Režisors: David Frankel
Lomās: Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Steve Carell

Godalgotā aktrise Merila Strīpa, Tomijs Lī Džonss un Stīvs Karels romantiskā komēdijā „Kā izglābt laulību". Pēc 30 laulībā pavadītiem gadiem Keja (M.Strīpa) saprot, ka viņas ģimenes dzīve vairs nav tāda, kādai tai vajadzētu būt. Uzzinot par slaveno psiholoģijas guru Berniju Feldu (S.Karels), kas specializējas ģimenes attiecībās, viņa pierunā savu ietiepīgo vīru Arnoldu (T.L.Džonss) doties pie daktera Felda uz mazpilsētu Greithoupspringsu, lai piedalītos nedēļu ilgā psihoterapijas seansā un atjaunotu dzirksteli attiecībās. Lieki piebilst, ka šajā laikā laulātais pāris viens par otru ir spiesti uzzināt pārsteidzošas lietas... 

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieeja: 4.50 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR. 

No 13. līdz 17. oktobrim Psiholoģijas kino vakari aicina kopā ar profesionāliem terapeitiem doties kino ceļojumā. Apvienojot kopēju kino baudīšanu un profensionāļu skatījumu, gūsim rosinājumu domāt, izprast un skatīties plašāk par acīmredzamo un neredzamo, ka arī reizēm tikai nojaušamo.
Pēc kopīgas filmas noskatīšanas, terapeita vadītās diskusijas laikā, būsiet aicināti dalīties ar savām pārdomām, izjūtām, emocijām.
Kino vakari piedāvā ieskatīties: laulāto pāru attiecībās, laulības krīzes pārvarēšanā, psihoterapeita spēju/nespēju tikt galā ar savām emocionālām problēmām, rast izdzīvošanas formulu globālās steigas pārņemtajā pasaulē, saprast depresijas izcelsmi vairāku paaudžu sieviešu likteņos.
Būsiet gaidīti jaukām domām un atziņām bagātos kinomākslas vakaros.

14.10.14. LEKTORS: Psihoterapeits Gatis Bušs 

– Drukāt dokumentu