Kino

Atpakaļ

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARS – IZDZĪVO TIKAI MĪLĒTĀJI

(Only Lovers Left Alive)
Vācija, ASV, Lielbritānija, Francija (2013)
Romantiska, drāma, šausmu
Garums: 123 min.
Režisors: Jim Jarmusch
Lomās: Tilda Swinton, Tom Hiddleston, Mia Wasikowska, John Hurt, Anton Yelchin

Neparasts mīlasstāts starp Ādamu un Ievu. Ādams, "underground" mūziķis, dzīvo pelēcīgajā Detroitā, dienās neiziedams no mājas un slīgdams dziļā depresijā, redzot pasaules notikumu virzību. Ieva, dzīvespriecīga un noslēpumaina būtne, ierodas pie drauga, ar kuru kādu laiku bija pašķīrusies. Viņu mīlasstāts ir risinājies jau vairākus gadsimtus, taču viņu kaislīgās attiecības apdraud Ievas jaunākā māsa...

Filmas „Izdzīvo tikai mīlētāji" režisors ir viens no Amerikas neatkarīgā kino nozīmīgākajām figūrām - Džims Džārmušs ("Lauztie ziedi", "Kafija un cigaretes", "Spoku suns"), galvenās lomas filmā atveido Toms Hidlstons, Tilda Svintone un Mia Vasikovska. 

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieeja: 4.50 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR. 

No 13. līdz 17. oktobrim Psiholoģijas kino vakari aicina kopā ar profesionāliem terapeitiem doties kino ceļojumā. Apvienojot kopēju kino baudīšanu un profensionāļu skatījumu, gūsim rosinājumu domāt, izprast un skatīties plašāk par acīmredzamo un neredzamo, ka arī reizēm tikai nojaušamo.
Pēc kopīgas filmas noskatīšanas, terapeita vadītās diskusijas laikā, būsiet aicināti dalīties ar savām pārdomām, izjūtām, emocijām.
Kino vakari piedāvā ieskatīties: laulāto pāru attiecībās, laulības krīzes pārvarēšanā, psihoterapeita spēju/nespēju tikt galā ar savām emocionālām problēmām, rast izdzīvošanas formulu globālās steigas pārņemtajā pasaulē, saprast depresijas izcelsmi vairāku paaudžu sieviešu likteņos.
Būsiet gaidīti jaukām domām un atziņām bagātos kinomākslas vakaros.

15.10.14. LEKTORE: Psihoterapeite Aina Poiša 

– Drukāt dokumentu