Kino

Atpakaļ

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARS – PIRMS PUSNAKTS

Mazā zāle

(Before Midnight)
ASV, 2013
Romantiska komēdija
Garums: 104 min.
Režisors: Richard Linklater
Lomās: Julie Delpy, Ethan Hawke, Seamus Davey-Fitzpatrick, Ariane Labed

"Pirms pusnakts" - noslēdzošā daļa režisora Ričarda Linkleitera romantiskajai triloģijai par attiecībām starp vīrieti un sievieti.  Pirmās divas daļas - „Pirms saullēkta" (1995) un „Pirms saulrieta" (2004) - nu ir kļuvušas par neatkarīgā kino klasiku.Mēs atkal satiekam galvenos varoņus - Džesiju (Ītens Houkss) un Selīnu (Džūlija Delpi) - divdesmit gadus pēc liktenīgā brīža, kad viņi satikās Vīnes ekspresī. Pa šo laiku Džesijs paspējis apprecēties, izšķirties, beidzot saiet kopā ar Selīnu un piedzīvot kopīgu dvīņu meitiņu piedzimšanu. Dodoties atvaļinājumā uz gleznaino Grieķiju, Džesijs un Selīna atkal atrod tēmas vārdu apmaiņai ar dzēlīgām piezīmēm: gan par neparastām attiecībām ar saviem bērniem, gan par jauna darba meklējumiem. Un par pašu galveno - vai īsta mīlestība ir spējīga izturēt laika pārbaudījumu?

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu, grieķu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Ieeja: 4.50 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR. 

No 13. līdz 17. oktobrim Psiholoģijas kino vakari aicina kopā ar profesionāliem terapeitiem doties kino ceļojumā. Apvienojot kopēju kino baudīšanu un profensionāļu skatījumu, gūsim rosinājumu domāt, izprast un skatīties plašāk par acīmredzamo un neredzamo, ka arī reizēm tikai nojaušamo.
Pēc kopīgas filmas noskatīšanas, terapeita vadītās diskusijas laikā, būsiet aicināti dalīties ar savām pārdomām, izjūtām, emocijām.
Kino vakari piedāvā ieskatīties: laulāto pāru attiecībās, laulības krīzes pārvarēšanā, psihoterapeita spēju/nespēju tikt galā ar savām emocionālām problēmām, rast izdzīvošanas formulu globālās steigas pārņemtajā pasaulē, saprast depresijas izcelsmi vairāku paaudžu sieviešu likteņos.
Būsiet gaidīti jaukām domām un atziņām bagātos kinomākslas vakaros.

16.10.14. LEKTORS: Psihoterapeits Māris Siliņš 

– Drukāt dokumentu