Kino

Atpakaļ

PSIHOLOĢIJAS KINO VAKARS – AKMEŅI MANĀS KABATĀS

Latvija, 2014
Animācijas filma
Garums: 88 min.
 
Režisore: Signe Baumane
Lomās: Signe Baumane
 
Animācijas filma pieaugušajiem - patiesos notikumos balstīts fantastisks stāsts par piecām Signes Baumanes dzimtas sievietēm, Signi pašu ieskaitot, viņu cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, depresiju un neprātu. Šai skaudrajā un tai pat laikā humora pilnajā filmā Latvijas vēstures peripētijas savijas ar personīgiem pārdzīvojumiem un stāstiem par ģimenes noslēpumiem, mīlestību un laulību.

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma latviešu valodā.

Ieeja: 4.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 3.50 EUR. Eiropas kino biļetes cena spēkā līdz 30.11.14.

No 13. līdz 17. oktobrim Psiholoģijas kino vakari aicina kopā ar profesionāliem terapeitiem doties kino ceļojumā. Apvienojot kopēju kino baudīšanu un profensionāļu skatījumu, gūsim rosinājumu domāt, izprast un skatīties plašāk par acīmredzamo un neredzamo, ka arī reizēm tikai nojaušamo.
Pēc kopīgas filmas noskatīšanas, terapeita vadītās diskusijas laikā, būsiet aicināti dalīties ar savām pārdomām, izjūtām, emocijām.
Kino vakari piedāvā ieskatīties: laulāto pāru attiecībās, laulības krīzes pārvarēšanā, psihoterapeita spēju/nespēju tikt galā ar savām emocionālām problēmām, rast izdzīvošanas formulu globālās steigas pārņemtajā pasaulē, saprast depresijas izcelsmi vairāku paaudžu sieviešu likteņos.
Būsiet gaidīti jaukām domām un atziņām bagātos kinomākslas vakaros.

17.10.14. LEKTORS: Psihoterapeite Ināra Vārpa 


– Drukāt dokumentu