Kino

Atpakaļ

BERLINĀLE, EIROPAS KINO BIĻETE: STARP PASAULĒM

Lielā / Mazā zāle

(ZWISCHEN WELTEN)
Vācija, 2013/2014
Garums: 103 min.
Režisors: Feo Aladaga
Lomās: Ronalds Cērfelds, Mohsins Ahmadijs, Saida Barmaki, Abduls Salams Josofzai, Burgharts Klausners, Fēlikss Krāmers

Bundesvēra kareivis Jespers atkārtoti piesakās dienestam krīzes satricinātajā Afganistānā un kopā ar savu karaspēka daļu tiek nosūtīts uz nelielu ciemu apsargāt ārējo posteni no pieaugošās talibu ietekmes. Jaunais afgānis Tariks tiek nozīmēts par tulku.

Ar Tarika palīdzību Jespers cenšas iegūt ciema iedzīvotāju un sabiedroto afgāņu miliču uzticību – taču starp abām pasaulēm ir lielas atšķirības. Viņš arvien no jauna piedzīvo konfliktu starp savu sirdsapziņu un priekšniecības pavēlēm. Kad Tariks, kurš saņēmis draudus no talibiem par sadarbošanos ar vāciešiem, vēlas nogādāt drošībā savu māsu, lietas kļūst nekontrolējamas.

Vācijas Kinobalvas laureāte Feo Aladaga savā otrajā kinolentē, drāmā „Starp pasaulēm”, stāsta par neparastu draudzību krīzes zemē Afganistānā.

"Dziļi aizkustinoši. Ar milzīgu politisko un cilvēcisko nozīmi.” ZDF heute

„Filmai „Starp pasaulēm“ piemīt spēks ietekmēt šī kara norisi.“ Der Spiegel

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Vecuma ierobežojums: 12+

Par filmu: www.zwischenwelten-film.de/ 

Ieejas maksa: EUR 4,00, EUR 3,50- skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem.

No 31.oktobra līdz 6.novembrim kino Splendid Palace (Elizabetes iela 61) notiks 10. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa, kuras laikā Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar kino Splendid Palace piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas. 

– Drukāt dokumentu