Kino

Atpakaļ

BERLINĀLE, EIROPAS KINO BIĻETE: RIETUMI

Mazā zāle

(WESTEN)
Vācija, 2013
Garums: 102 min.
Režisors: Kristians Švohovs
Lomās: Jērdisa Trībela, Tristans Gebels, Aleksandrs Šērs, Anna Antonoviča

Vācijas kino balva 2014: Jērdisa Trībela, labākais galvenās sieviešu lomas atveidojums

Pēc Jūlijas Frankas romāna „Lagerfeuer“ motīviem.

1978. gada vasara. Ķīmijas doktore Nellija Zenfa un viņas dēls Aleksejs no Austrumberlīnes pārceļas uz Rietumberlīni. Tas bijis iespējams, pateicoties fiktīvai laulībai ar kādu rietumvācieti. Pēc Nellijas drauga un Alekseja tēva nāves viņa grib sākt jaunu dzīvi rietumos. Taču vispirms abi nonāk pagaidu uzturēšanās nometnē, un daudz pūļu viņiem sagādā ne tikai vācu birokrātija ar tās nebeidzamajām anketām. Slepenie dienesti ar CIP priekšgalā neatlaidīgi interesējas par Nellijas izceļošanas iemesliem – un jo īpaši par viņas par mirušu uzskatīto draugu Vasīliju, kurš kā aģents būtu varējis nonākt starp frontēm. Lai tiktu pie nākotnes, sievietei vispirms jānoslēdz pagātne. 

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Par filmu: www.senator.de/movie/westen

Ieejas maksa: EUR 4,00, EUR 3,50- skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem.

No 31.oktobra līdz 6.novembrim kino Splendid Palace (Elizabetes iela 61) notiks 10. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa, kuras laikā Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar kino Splendid Palace piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas.  

– Drukāt dokumentu