Kino

Atpakaļ

PSIHOANALĪTISKAIS KINO KLUBS - JASMĪNAS STĀSTS

Vakara tēma: "Dzīves krustpunkti - attīstība vai iznīcība."
Filma "Jasmīnas stāsts".

(Blue Jasmine)
ASV, 2013
Drāma, komēdija
Garums: 98 min.
Režisors: Woody Allen
Lomās: Cate Blanchett, Alec Baldwin, Bobby Cannavale, Louis C.K., Andrew Dice Clay, Sally Hawkins, Peter Sarsgaard, Michael Stuhlbarg
 
Kad elegantās Ņujorkas augstāko aprindu sievietes Jasmīnas dzīvē viss izjūk, tai skaitā laulība ar turīgo uzņēmēju Halu, viņa pārceļas dzīvot pie māsas Džindžeras viņas pieticīgajā Sanfrancisko dzīvoklītī, lai savāktos un mēģinātu sakārtot savu dzīvi.
"Jasmīnas stāsts" ir režisora Vudija Alena ("Pusnakts Parīzē", "Vikija Kristīna Barselona") jaunākā filma, kurā titullomu atveido brīnišķīgā Keita Blanšeta. Viņai līdzās Aleks Boldvins, Sallija Hokinsa un citi.
 
Angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 
Vecuma ierobežojums: 12+

Vakara vadītājs: psihoterapeite, psihoanalītiķe Silvija Lejniece

Ieejas maksa:

Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace - Filma 4.50 EUR  
Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace - Diskusija: 5.50 EUR 
Biļetes nopērkamas tikai kopā!  Biļetes nopērkamas kino "Splendid Palace" kasē.

Psihoanalītiskais kino klubs - psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace

Latvijas Igaunijas Psihoanalīzes grupas Psihoanalītisko domu un diskusiju klubs sadarbībā ar kino Splendid Palace aicina uz pasākumu ciklu „Psihoanalītiskie kino vakari Splendid Palace”. Šajos vakaros iecerēta filmu apskate ar pievienotu psihoanalītisku komentāru pirms filmas noskates, kā arī diskusiju ar auditoriju pēc filmas. Katru no vakariem vadīs kāds no Psihoanalītiskā kino kluba biedriem- psihoanalītiskajiem psihoterapeitiem. Vakaru mērķis pulcināt kinoskatītājus un veicināt sarunas par cilvēka iekšējo pasauli.


– Drukāt dokumentu