Kino

Atpakaļ

STUDENTU SEANSS - SENLORĀNS. STILS - ESMU ES!

Lielā zāle

(Saint Laurent)
Francija, 2014
Drāma
Garums: 150 min.
Režisors: Bertrand Bonello
Lomās: Gaspard Ulliel, Jérémie Renier, Louis Garrel, Léa Seydoux, Amira Casar, Jasmine Trinca

70-to gadu beigas: Īva Senlorāna modes nams plaukst, bet pats dizaineris piedzīvo gan reibinošu veiksmi, gan vilšanos. Atbildes uz jautājumiem Senlorāns meklē Parīzes bohēmas vakaros, Marakešā, Vorhola audeklos, Prusta grāmatās. Režisoram Bertrānam Bonello ir izdevies ar īpašu smalkumu izstāstīt ne tikai unikālā modes dizainera vēsturi, bet arī radīt laikmeta portretu ar tā dialogiem, pārmērīgajām izklaidēm un ar spēju izdzīvot katra dzīves mirkļa skaistumu.

Īvs Senlorāns (1936–2008) – personība, kas ir vairāk kā tikai vienas filmas vai grāmatas vērta! Apskatīt franču stila ikonas dzīvi tuvumā ir mēģinājuši daudzi režisori, tomēr iespaidīgākais leģendārā dizainera dzīves apskats tapa šogad Kannu kino festivālā prezentētā režisora Bertrāna Bonello filma „SENLORĀNS. STILS – ESMU ES!“. Šī filma šogad Francijā izvēlēta arī kā pretendente „Oskaram“ kategorijā labākā ārzemju filma.

Bertrāna Bonello jaunākais kino darbs pēc skandalozajām filmām „Publiskais nams“ (2011) un "Tiresia" (2003) ir vēl viens valdzinošs piedzīvojums. Brīvības, modes švītu un rokenrola desmitgadi Bertrāns Benello parāda ar viņam raksturīgu eleganci un stila izjūtu.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Atbalsta: Europa Cinemas

Vecuma ierobežojums: 18+

Ieejas maksa: 2 EUR, uzrādot apliecību. 

– Drukāt dokumentu