Kino

Atpakaļ

EIROPAS KINOAKADĒMIJAS BALVU PASNIEGŠANAS CEREMONIJAS TIEŠRAIDE

Lielā zāle

13. decembrī plkst. 19:00 kino Splendid Palace notiks Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraide no Latvijas Nacionālās operas, kur pulcēsies Eiropas filmu veidotāji, Eiropas Kinoakadēmijas biedri, viesi, nominanti un uzvarētāji, lai godinātu labākos Eiropas kinodarbus.

Tiešraides kanāls Kultūra 360TV notikumam pieslēgsies jau 18:30, kad varēs sekot līdzi tiešraidei no sarkanā paklāja, ko komentēs modes mākslinieks Bruno Birmanis un kino jomas eksperts Māris Prombergs.  19:30 būs skatāms  Kino ziņas speciālizlaidums, kur  kinokritiķe Dita Rietuma atgādinās par galvenajām EKA balvām nominētajām filmām, savukārt  no 20:00 līdz 22:00 varēs tiešraidē skatīties  balvu pasniegšanas ceremoniju, kas kanālā Kultūra 360TV tiks translēta oriģinālvalodā.

Kultūra 360TV tapis, sadarbojoties Lattelecom, Nodibinājumam Rīga 2014, Nacionālajam Kino centram un producentu kompānijai ON AIR Studios, un ir pieejams bez papildu maksas visās Lattelecom televīzijas platformās – Interaktīvajā TV, Virszemes TV un Interneta TV. No 2.decembra līdz 2. janvārim kanālā būs iespēja sekot līdzi Kino ziņām, ko veidos ētera personības Marta Selecka un Pauls Ķesteris, tostarp Eiropas kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijas tiešraidei, Eiropas kino profesionāļu diskusijām, lekcijām un meistarklasēm, Nodibinājuma Rīga 2014 projektu video arhīvam, aizkulisēm un intervijām, kā arī Latvijas un Eiropas labākajām filmām, ko iesaka Nacionālā Kino centra vadītāja Dita Rietuma.

Papildu informācija par Eiropas Kinoakadēmijas nominētajām filmām un apbalvošanas kategorijām: www.europeanfilmawards.eu

Biļešu cenas: 20 EUR

Papildus informācija:

Apģērba etiķete - melnā kaklasaite (black tie)– Drukāt dokumentu