Kino

Atpakaļ

"RIGA JAZZ STAGE 2015" SUPERFINĀLS

Lielā zāle
Džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2015” Superfināls

Piedalās Riga Jazz Quartet, džeza mākslinieki un 2014.gada Grand Prix  Kristīne Prauliņa


2015. gada 9.-11.aprīlī Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”, norisināsies Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2015” divās kategorijās „Džeza Vokāls” un „Džeza Trompete”.

Konkursa superfinālā piedalīsies džeza vokālisti un trompetisti, kuri tam izvirzīti pēc 9.aprīļa fināla koncerta. Arī šoreiz superfinālistu uzstāšanos vērtēs starptautiska žūrija deviņu mūzikas ekspertu sastāvā, viņu vidū – Maestro Raimonds Pauls, mūziķis un producents Māris Briežkalns, trompetists Lasse Lindgren no Zviedrijas, ģitārists, komponists un aranžētājs no Turcijas Onder Focan, festivāla “Kaunas Jazz” dibinātājs Jonas Jučas un citi!

Vakara izskaņā koncertu sniegs džeza vokāliste Kristīne Prauliņa no Latvijas. Kristīne ir konkursa „Riga Jazz Stage 2014” Grand Prix ieguvēja nominācijā „Džeza Vokāls”. Viņa kā soliste koncertē Latvijā un ārzemēs gan ar gospeļkori, gan dažādiem džeza, blūza un populārās mūzikas sastāviem. Latvijas un ārvalstu publikai spilgti sevi pieteikusi koncertos kopā ar Maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbendu. 2014.gada nogalē klajā nācis albums „Melns ar baltu” – skaņdarbi Kristīnes izpildījumā, kurus īpaši viņai komponējis Raimonds Pauls.

Balvu fonds vairāk nekā 6000 EUR apmērā, kā arī uzaicinājumi piedalīties citu valstu mūzikas festivālos, konkursos un džeza klubos – „Nardis Jazz Club” (Turcija), „Rīgas Ritmi” (Latvija), „Jazz Voices” (Lietuva), „Kaunas Jazz” (Lietuva) u.c. 

Biļešu cenas: 5.00 - 20.00 EUR

Papildus informācija:

http://www.rigajazz.lv

Abonements uz 3 koncertiem: – Drukāt dokumentu