Kino

Atpakaļ

"RIGA JAZZ STAGE 2015" APBALVOŠANAS CEREMONIJA UN ANTHONY STRONG (UK)

Lielā zāle
„Riga Jazz Stage 2015” Apbalvošanas ceremonija un uzvarētāju koncerts
Īpašais konkursa viesis Anthony Strong (Lielbritānija)

2015. gada 9.-11.aprīlī Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”, norisinās Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage 2015” divās nominācijās „Džeza Vokāls” un „Džeza Trompete”.

1.daļā – Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2015” apbalvošanas ceremonija. Svinīgi tiks paziņoti konkursa laureāti divās nominācijās – „Džeza Vokāls” un „Džeza Trompete”. Skatītājus priecēs laureātu uzstāšanās, īpaši žūrijas pārsteigumi un simpātiju balvas. „Riga Jazz Stage 2015” balvu fonds ir vairāk nekā 6000 euro apmērā, skatītāju simpātijas balva, īpašā žūrijas balva par improvizāciju un uzaicinājumi piedalīties citu valstu mūzikas festivālos, konkursos un džeza klubos: „Nardis Jazz Club” (Turcija), „Rīgas Ritmi” (Latvija), „Jazz Voices” (Lietuva) u.c.

2.daļā – džeza vokālista un pianista Entonija Stronga (Anthony Strong) koncerts! Dziedātāju dēvē par „Anglijas jauno džeza superzvaigzni”, un plašākas publikas simpātijas viņš izpelnījās 2012. gada sākumā, kad, izdevis savu debijas ierakstu (EP), tas negaidīti sasniedza 1.vietu Lielbritānijas džeza mūzikas topā. Izpildītājs aktīvi koncertē Londonā, ir uzstājies kopā ar Michael Bolton, Marti Pellow un Kyle Eastwood, un bijis iesildošais mākslinieks leģendārajam BB King. 2012. gadā viņa debijas koncertturneja Eiropā rezultējās ar 12 pilnībā izpārdotiem koncertiem leģendārajā “Duc Des Lombards” klubā Parīzē, Francijā. Entonijs konkursa „Riga Jazz Stage 2015” norises laikā darbojās arī žūrijas sastāvā.


„Lielisks dziedātājs un neatkārtojams pianists,” – Jammie Cullum

Biļešu cenas: 5.00 - 25.00 EUR

Papildus informācija:

http://www.rigajazz.lv– Drukāt dokumentu