Kino

Atpakaļ

LATVIJAS KINO LELLES 50 GADU SVINĪBAS

Lielā zāle

LATVIJAS KINO LELLES 50 GADU SVINĪBAS!
Sākums plkst. 19:00
Ieeja brīva

Jaunākās filmas "Meistara slepenā dzīve" pirmizrāde. Filmā ir apvienots leļļu kino ar dokumentālajiem kadriem. Filma ir veltījums mūsu vecmeistara , leļļu kino dibinātāja Arnolda Burova, kura 100 gadu jubileju atzīmējām pagājušajā gadā, piemiņai. Vienlaidus stāstā, fantāzijai savijoties ar pagātnes konkrētību, filmu fragmentiem ar jaunradītām epizodēm, īpaši apstrādātas kinohronikas un fotogrāfijas, kur dokumentāli fiksēti Burova dzīves un darba brīži, kopumā veido misteriozu atmiņu spēli par Meistaru.

Režisors Jānis Cimmermanis.

Kinoteātra  “Splendid Palace” telpās, laikā no 06.02. līdz 12.02.,  būs apskatāma animācijas kino leļļu izstāde.
Sakarā ar leļļu filmu studijas 50 gadu jubileju un jaunās dokumentālās animācijas filmas par Arnoldu Burovu “Meistara slepenā dzīve” pirmizrādi kinoteātrī Splendid Palace izveidota neliela izstāde.
Pie sienām fotogrāfijas no dažādu laiku slavenākajām leļļu filmām.
Stendos izvietota neliela daļa no studijas lielās leļļu kolekcijas, sākot ar pašas pirmās filmas “Kikerigū” tēliem līdz pat šodienai, kā arī dekorācijas no filmas “Trīs musketieri”  - kardināla Rišeljē kabinets.
Foajē izvietoti vairāki lieli tēli – Avārijas brigādes vīri un citi zvēri. Šos slavenos varoņus iespējams labi apskatīt un pat fotografēties ar tiem.


– Drukāt dokumentu