Kino

Atpakaļ

VĀCU KINO KLUBS: TRĪS DZĪVES - NESEKO MAN

Mazā zāle

(Dreileben - Komm' Mir Nicht Nach)
Vācu kino klubs
 
2017. gada pavasarī Vācu kino klubā piedāvājam kādā neparastā filmu projektā tapušas trīs filmas. “Trīs dzīves“ ir savstarpēji nesaistītu televīzijas filmu triloģija, ko veidojuši režisori Dominiks Grāfs, Kristians Pecolds un Kristofs Hohheislers.
Divus gadu pēc kinorežisoru Grāfa, Pecolda un Hohheislera 2006. gada vasaras elektroniskās sarakstes par tēmu “Berlīnes skola” dzima ideja par šīs teorētiskās diskusijas turpināšanu kopīgā filmu projektā. Filmas savā starpā saistītu vieta, tēli, laiks un notikumi, bet visā citā tie būtu savstarpēji pilnīgi nesaistīti trīs režisoru veidoti darbi. Režisori vienojās par konkrētu ietvaru: viena gada vasara, fiktīva notikumu norises vieta, krimināllieta, kas vienā gadījumā ir priekšplānā, divos – fonā.

Režija: Dominiks Grāfs, krāsaina, 88 min., Vācija, 2010-2011
Lomās: Žanete Haina, Suzanne Volfa, Mišels Matičevičs, Liza Kreicere, Rīdigers Foglers, Franks Kesslers un Štefans Kurts

Kaut kur Tīringenas mežā klīst seksuāls noziedznieks. Policijas psiholoģe Johanna saņem uzdevumu doties uz Dreilēbeni. Iesākumā viņa uz laiku apmetas pie draudzenes Veras. Abas sievietes atskārš, ka pirms desmit gadiem Minhenē mīlējušas vienu vīrieti – vienlaikus, bet savstarpēji nekad nesastopoties.

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Goethe-Institut Riga sadarbībā ar kino "Splendid Palace".

Filma ieteicama no 6 gadu vecuma.

Mazajā zālē: 30.03.2017. plkst. 19:00

Ieejas maksa: 4,00 EUR (3.00 EUR skolēniem, studentiem un pensionāriem)

Homepage:  http://www.filmportal.de/film/komm-mir-nicht-nach_ba38706cd49747d5b5280600f7b74478

NĀKAMIE VĀCU KINO KLUBA SEANSI:

27.04.2017.: „Trīs dzīves - Kaut kas labāks nekā nāve“; režisors Kristians Pecolds
25.05.2017.: „Trīs dzīves – Minūte tumsas“; režisors Kristofs Hohheislers


– Drukāt dokumentu