Kino

Atpakaļ

VĀCU KINO KLUBS – TRĪS DZĪVES – MINŪTE TUMSAS

Mazā zāle

2017. gada pavasarī Vācu kino klubā piedāvājam kādā neparastā filmu projektā tapušas trīs filmas. „Trīs dzīves“ ir savstarpēji nesaistītu televīzijas filmu triloģija, ko veidojuši režisori Dominiks Grāfs, Kristians Pecolds un Kristofs Hohheislers.

Divus gadu pēc kinorežisoru Grāfa, Pecolda un Hohheislera 2006. gada vasaras elektroniskās sarakstes par tēmu „Berlīnes skola” dzima ideja par šīs teorētiskās diskusijas turpināšanu kopīgā filmu projektā. Filmas savā starpā saistītu vieta, tēli, laiks un notikumi, bet visā citā tie būtu savstarpēji pilnīgi nesaistīti trīs režisoru veidoti darbi. Režisori vienojās par konkrētu ietvaru: viena gada vasara, fiktīva notikumu norises vieta, krimināllieta, kas vienā gadījumā ir priekšplānā, divos – fonā.

Režija: Kristofs Hohheislers, krāsaina, 90 min., 2010-2011
Lomās: Štefans Kurts, Eberhards Kirhbergs, Imogena Koge, Holgers Dellmanis, Timo Jākobss, Jākobs Mačencs, Luna Mijovica
 
Par slepkavību notiesātais Franks Molešs izmanto izdevību bēgt un patveras mežā. Viņš jūtas kā vajāts meža zvērs, kas atkarīgs no citu patvaļas. Policija apkopo tehniku un cilvēkus, lai notvertu Molešu, līdz beigu beigās slimais izmeklēšanas vadītājs nonāk vistuvāk patiesībai par notikušo.

Mazajā zālē: 25.05. plkst. 19:00

Ieejas maksa: 4,00 EUR (3.00 EUR skolēniem, studentiem un pensionāriem)

Goethe-Institut Riga sadarbībā ar kino "Splendid Palace".– Drukāt dokumentu