Kino

Atpakaļ

FRANCIJAS KULTŪRAS NEDĒĻA - KAPTEINIS KONANS

Kafejnīca "Film Noir"

Capitaine Conan (Captain Conan)
Francija, 1995
Drāma
Garums: 133 min.
Režisors: Bertrand Tavernier
Lomās:  Philippe Torreton, Samuel Le Bihan, Bernard Le Coq, Catherine Rich

Maķedonijas fronte Pirmajā pasaules karā, kur Konans ir harizmātisks Francijas kājnieku vienības vadītājs. Vienībā, kur daudzi ir pabijuši militārajos cietumos, kuri nakts laikā iebrūk ienaidnieka rindās, neņemot ieslodzītos. Konana vienīgais draugs ir jaunais akadēmiķis Norberts. Bet kara beigās karavīriem nav ne kaujas, ne demobilizācijas, bet sākas morālie pārmetumi un kara tiesas.
Bertrand Tavernier ieguva Cēzara balvu kā labākais režisors un Phillippe Torreton ieguva Cēzara balvu kā labākais aktieris. Filma tika nominēta sešām citām Cēzara balvām, tostarp labākajai filmai.
Vecuma ierobežojums: 16+


Filma franču valodā ar subtitriem angļu valodā.

Uz pasākumu ir iespējams iegādāties divu veidu ieejas biļetes, kas iekļauj bezmaksas kino demonstrēšanu un:

1. Glāzi augstvērtīga Francijas vīna (baltvīns vai sarkanvīns) vai bezalkoholiskā dzēriena un uzkodu pēc izvēles ierodoties pasākumā – 5EUR

2. Glāzi augstākās kvalitātes Francijas vīna (baltvīns, rozā vīns vai sarkanvīns) vai bezalkoholiskā dzēriena un Francijas uzkodu izlasi – 10EUR (šī biļete garantē iespēju sēdēt pie galdiņa).

Bērniem līdz 7 gadiem, ieeja bez maksas.

 

Filmu saraksts ir apskatāms zemāk tekstā un www.filmnoir.lv, biļetes ir nopērkamas iepriekš pārdošanā http://www.bezrindas.lv/lv/kino/cafe-film-noir/


– Drukāt dokumentu