Kino

Atpakaļ

FRANCIJAS KULTŪRAS NEDĒĻA - VISI UZ LARZAKU

Kafejnīca "Film Noir"

(Tous au Larzac)
Francija, 2011
Dokumentālā filma
Garums: 120 min.
Režisors: Christian Rouaud

Cīņa par Larzaku atsaucas uz nevardarbīgu civiliedzīvotāju nepaklausību, kad lauksaimnieki iebilda pret esošās militārās bāzes paplašināšanu Larzaka plato Francijas dienvidrietumos. Darbība ilga no 1971. līdz 1981. gadam un beidzās ar pretošanās kustības uzvaru, kad jaunievēlētais prezidents François Mitterrand formāli atteicās no projekta.
Šī divu stundu dokumentālā filma ietver vēsturiskus kadrus un intervijas ar dažiem no tiem, kuri darbojas šajā kustībā. Ar ievērojamu pieklājību un labu humoru, viņi atskatās uz 1971.-1981. gadu desmitu pēc gandrīz 40 gadiem.
Filma ir ieguvusi Cēzara balvu kategorijā labākā dokumentālā filma.


Filma franču valodā ar subtitriem angļu valodā.

Uz pasākumu ir iespējams iegādāties divu veidu ieejas biļetes, kas iekļauj bezmaksas kino demonstrēšanu un:

1. Glāzi augstvērtīga Francijas vīna (baltvīns vai sarkanvīns) vai bezalkoholiskā dzēriena un uzkodu pēc izvēles ierodoties pasākumā – 5EUR

2. Glāzi augstākās kvalitātes Francijas vīna (baltvīns, rozā vīns vai sarkanvīns) vai bezalkoholiskā dzēriena un Francijas uzkodu izlasi – 10EUR (šī biļete garantē iespēju sēdēt pie galdiņa).

Bērniem līdz 7 gadiem, ieeja bez maksas.

 

Filmu saraksts ir apskatāms zemāk tekstā un www.filmnoir.lv, biļetes ir nopērkamas iepriekš pārdošanā http://www.bezrindas.lv/lv/kino/cafe-film-noir/


– Drukāt dokumentu