Kino

Atpakaļ

SENIORU SEANSS - MADĀMA

Lielā / Mazā zāle

(Madame)
Romantiska komēdija
Francija, 2017
Garums: 91 min.
Režisore: Amanda Stērsa
Lomās: Tonija Kolete, Hārvijs Keitels, Rosija de Palma, Stanislass Merārs, Maikls Smailijs, Brendans Patrikss, Kristians Abārs un citi.

Pedantiskā aristokrāte Anna (Tonija Kolete) un naudasmaiss Bobs (Hārvijs Keitels) – bagāts amerikāņu pāris nolēmis apmesties romantikas apvītajā Parīzē, lai atsvaidzinātu savu laulības dzīvi. Ar Annu iepazīstamies, kad viņa gatavojas svinīgam mielastam divpadsmit personām. Ielūgti pasaules elites bagātākie un ievērojamākie cilvēki. Taču – ak kungs! – piepeši uzrodas Boba dēls no pirmās sievas un kļūst par trīspadsmito viesi! Tā ir slikta zīme. Anna nedrīkst pieļaut, ka izgāžas viņas ideālais plāns, un metas meklēt četrpadsmito viešņu. Viņa pierunā savu istabeni Mariju (Rosija de Palma), sievieti ar iespaidīgām formām, tēlot cēlu spāņu dāmu, turklāt tā, lai nevienam nerastos aizdomas. Nobaudījusi mazliet par daudz vīna un aizrāvusies ar rotaļīgu sarunu, Marija ne vien nonāk visas kompānijas uzmanības centrā, bet arī apbur savu galda kaimiņu Deividu (Stanislass Merārs) – augstdzimušu britu, mākslas lietpratēju.

Piedzīvojumi turpinās nākamajā dienā – brits līdz ausīm iemīlas Marijā. Annai un Bobam kļūst arvien grūtāk noslēpt, kas viņa īstenībā ir. Šī neiespējamā misija liek viņiem pa visu Parīzi dzīties pakaļ saldajam pārītim.
Labākajās franču tradīcijās uzņemtā komēdija „Madāma“ izceļas ar dzirkstošu humoru, asprātīgiem  dialogiem un pikantām situācijām. Plaši pazīstamajai franču rakstniecei un kinematogrāfistei  Amandai Stērsai izdevies sapulcināt prestižu starptautisku aktieru komandu – harismātisko Toniju Koleti, kas tēlojusi galvenās lomas populārajās filmās „Jau ilgojos pēc tevis“, „Mis Saulstariņš“, „Sestais prāts“, un Hārviju Keitelu, bez kura nav iedomājamas K. Tarantīno kulta filmas „No krēslas līdz rītausmai“, „Lubene“, „Trakie suņi“.

Vecuma ierobežojums: 16+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Kinoteātrī "Splendid Palace"  26.septembrī plkst. 13:00!

Ieeja SENIORIEM - 3.00 EUR!


– Drukāt dokumentu