Kino

Atpakaļ

Riga Jazz Stage 2018 - APBALVOŠANAS CEREMONIJA

Lielā zāle

"Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu, vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā arī ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā.

Galā koncerta pirmajā daļā svinīgi tiks paziņoti konkursa laureāti kategorijās Džeza Vokāls un Džeza Bass.

Vakara turpinājumā paredzēta spoža uzstāšanās – Brazīļu mūzikas sensācija Mišels Pipokinja (Michael Pipoquinha) un Latvijas Radio Bigbends prezentēs programmu “Tribute to Jaco”, kas godina vienu no visu laiku labākajiem basģitāristiem Džako Pastorius (Jaco Pastorius). Šogad svinēsim 50. gadadienu, kopš leģendārais basģitāras un basa skanējuma inovators, vairāku mūziķu paaudžu iedvesmotājs pievērsās džezam un ierakstīja savu slaveno “The Chicken” versiju. Programmā skanēs Birdland, The Chicken, Black Market, Teen Town, Elegant People, Night Passage u.c.

„Riga Jazz Stage” ir prestižs džeza mūzikas pasākums Eiropā ar atpazīstamību pasaulē. Kopš konkursa aizsākumiem 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk kā 200 jaunie džeza talanti no 31 valsts. Konkursa uzvarētāju vidū ir bijuši tādi pašmāju mākslinieki kā Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, Matīss Čudars, Kristaps Vanadziņš, Andris Buiķis, Matīss Čudars un daudzi citi.

Riga Jazz Stage” ir nozīmīgs notikums, kuru vajadzētu ņemt vērā ambicioziem džeza mūziķiem. /Britu džeza superzvaigzne Anthony Strong/

Vairāk info: rigajazz.lv
Džeza talanti satiekas Rīgā!


– Drukāt dokumentu