Kino

Atpakaļ

ДУХLESS - FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

Lielā zāle

Oriģinālnosaukums:
ДУХLESS

Krievija, 2012, 105 min.

Valoda: krievu
Subtitri: nav

Režisors: Romāns Prigunovs
Lomās: Daņila Kozlovskis, Artjoms Mihalkovs, Marija Andrejeva, Mihails Jefremovs, Sergejs Belogolovcevs, Artūrs Smoļjaņinovs, Igors Voinarovskis

GLAMŪRA GALS. DOLCE VITA MASKAVAS STILĀ.

Modīgi klubi, prestiži biroji, šiki automobiļi, slēgtas ballītes, narkotikas, alkohols, meitenes jebkurai gaumei, cilvēki no Forbes sarakstiem, rindas bāros. Maskava, rit XXI gadsimts.

Makss ir 30 gadus vecs top-menedžeris. Viņš ir izskatīgs, veiksmīgs un bagāts. Tipisks skrējējs maratonā, kura devīze skan: „Ņem no dzīves visu!” Galvenais nav uzvara, bet piedalīšanās. Nav laika apstāties un aizdomāties, jo ātrums ir pārāk liels, vilinājumu pārāk daudz.

Tāpat vien, joka pēc viņš kopā ar savu draugu kļūst par jauna naktskluba līdzīpašnieku, uzsāk mīlas dēku ar modeli un kļūst par dzeltenās preses reportāžu galveno varoni. Viņš ir īsts valdnieks savā dzīves telpā. Vismaz pats par to pārliecināts. Pārlieku pārliecināts.

Sergeja Minajeva bestsellera ekranizācija. Veltījums paaudzei, kuras pārstāvji dzimuši no 1970. līdz 1976. gadam. Tik daudzsološai un tik perspektīvai. Tās starts bija žilbinoši spožs, bet tālāk sekoja vien drausmīgā pakāpē izniekoti laiks, spēks un prāts.

– Drukāt dokumentu