Kino

Atpakaļ

AUGSTĀS MODES SLEPENĀ PASAULE - FESTIVĀLS "BALTIJAS PĒRLE"

Mazā zāle

Oriģinālnosaukums:
The Secret World of Haute Couture

Lielbritānija, 2007, 60 min

Valoda: angļu
Subtitri: nav


Režisore: Magda Kimonsa

Augstā mode ir līdzīga rolsroisam: tā arī ir šika un arī aizēno savu īpašnieku. Kāds gan ir apģērbs, kas, saskaņā ar tā īpašnieku teikto, spēj krasi mainīt cilvēku dzīvi? Un kāpēc viņi labprāt atdod par to veselas bagātības?

Jūs uzzināsiet, kā kleita kļūst par haute couture kolekcionāru iekāres objektu, no pirmavotiem – augstās modes ģēnijiem Valentīno, Karla Lāgerfelda, Kristiana Lakruā, Žana Pola Gotjē, Džona Galjāno, kā arī no viņu slavenajiem klientiem. Viņi pirmo reizi tik plaši un publiski atvēruši savas garderobes, kuras atgādina dekoratīvās mākslas muzejus.

Augstās modes pasaule ir privāts un slēgts klubs. Tā biedri ir neiedomājami bagāti, ārkārtīgi uzmanīgi un apvaldīti, bet viņu apģērbs – dārgākais pasaulē. Šī ekskluzīvā pircēju kluba biedriem, kuru kopumā nav vairāk par 250, pastāv stingri, bet nerakstīti likumi. Kas ir šī slepenā biedrība un kāpēc viss ar to saistītais ir tik superslepens? Kas ir tās lēdijas, kuras gatavas šķirties no 100 000 dolāriem par vienu kleitu?

Filma ietiecas dziļāk par glamūra un spožuma virskārtu, lai caur pagātnes un tagadnes spēlētājiem atklātu brīnumaino augstās modes pasaku pasauli. Uz vienu stundu mums ļauts kļūt par šīs ekskluzīvās savienības biedriem.


– Drukāt dokumentu