Kino

Atpakaļ

RIGA IFF: ATKLĀŠANAS VAKARS - PROJĀM

Lielā zāle
Unikāla iespēja iegādāties ierobežotu skaitu biļešu uz RIGA IFF atklāšanas vakaru 17. oktobrī! Festivāls tiks atklāts ar latviešu jaunā animācijas talanta Ginta Zilbaloža pilnmetrāžas filmu “Projām”. Atklāšanas vakars ir īpašs ar to, ka tajā varēs ne tikai ekskluzīvi noskatīties “Projām” nacionālo pirmizrādi, bet arī satikt filmas autoru, festivāla organizētājus un izbaudīt svinīgo gaisotni.

Noslēpumainā salā, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas, pārvarot fiziskus un metafiziskus šķēršļus, uz motocikla ceļo kāds puisis. Viņš kopā ar putniņu cenšas aizmukt no tumšā gara un atgriezties mājās.

Mākslinieka Ginta Zilbaloža pilnmetrāžas debijas darbs animācijā ir tapis tikai paša spēkiem trīsarpus gadu garumā. Režisors aizrāvies ar kino jau no agras bērnības, līdz šim veidojis septiņas starptautisku atzinību guvušas īsfilmas un savā vizuālajā stāstniecībā spēcīgi uzrunā skatītāju, iztiekot bez dialogiem. Projām pieredzēja pirmizrādi pasaules animācijas kinofestivāla Animafest Zagreb konkursa skatē Grand Competition – Feature Film, kā arī tika iekļauta Anesī Starptautiskā kinofestivāla konkursā Feature Film Contrechamp.
 
Ieteicamais vecums: 7+
Ekrāna valoda: angļu
Tulkojums: latviešu
Pasākuma ilgums: ~134 min
Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Vieta ratiņkrēslam: ir

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv
– Drukāt dokumentu