Kino

Atpakaļ

OĻEGS

Lielā / Mazā zāle

Oļegs
Latvija, Lietuva, Beļģija, Francija, 2019
Drāma
Garums: 108 min.
Režisors: Juris Kursietis
Lomās:  Valentin Novopolskij (LT), Dawid Ogrodnik (PL), Anna Próchniak (PL),  Adam Szyszkowski (PL), Guna Zariņa (LV)

Oļegs mēģina sakārtot savu dzīvi, dodoties peļņā uz Briseli, bet pēc darba vietas pazaudēšanas un sasaistīšanās ar poļu mafiju, attopas dziļākajā savas dzīves bezdibenī.

Vēloties tikt galā ar parādu nastu, Oļegs dodas peļņā uz Beļģiju. Viņš iekārtojas tur darbā savā profesijā - kā gaļas atkaulotājs gaļas kombinātā, bet peļņas iespējas pasliktina tas, ka Oļegs ir nepilsonis. Pēc konflikta darba vietā Oļegs paliek svešā valstī bez ienākumiem, tādēļ viņš pieņem iepazītā poļa Andžeja piedāvājumu nākt zem viņa paspārnes.
Sākotnēji viss šķiet gludi, Oļegs tiek iekārtots darbā Andžeja firmā likt saules kolektorus. Pēc algas neizmaksāšanas gan seko konflikts ar poļiem, bet pēc neveiksmīga mēģinājuma kaut ko atrast Briselē, tiek panākts izlīgums. Pamazām atklājas Andžeja īstā daba. Oļegam izgatavo viltotu poļu pasi un apsola iekārtot jaunā darbā. Solījumi netiek pildīti, soli pa solim Andžejs Oļegu salauž gan fiziski, gan psiholoģiski.

Bez naudas, dokumentiem un telefona ziemas aukstumā Oļegam nav kur glābties. Kad ir sasniegts viszemākais eksistences punkts, Oļegam tomēr pietiek spēka atsperties un celties augšup.

Filma latviešu, angļu, krievu, poļu, franču, flāmu valodās ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Vecuma ierobežojums: 16+

Kinoteātrī "Splendid Palace" no 4. oktobra!

Ieeja:
Darba dienās līdz plkst. 17:59 - 6.00 EUR
Darba dienās no plkst. 18.00 – 7.00 EUR
Sestdien, svētdien un svētku dienās – 7.50 EUR
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 5.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, 3.grupas invalīdiem, uzrādot apliecību – 4.50 EUR

– Drukāt dokumentu