Kino

Atpakaļ

NOSLĒPUMS. UZDRĪKSTIES SAPŅOT

Lielā / Mazā zāle

The Secret: Dare to Dream
ASV, 2020
Drāma, romantika
Režisors: Andy Tennant
Lomās: Katie Holmes, Josh Lucas, Celia Weston, Jerry O'Connell

Miranda ir jauna atraitne, kas audzina trīs bērnus un daudz strādā, lai savilktu kopā galus. Kad spēcīga vētra nodara Mirandas mājai nopietnus bojājumus, tos novērst piesakās kāds vīrietis – Brejs. Pamazām iepazīstot šo cilvēku un satuvinoties ar viņu, atklājas, ka abiem ir līdzīgi dzīves uzskati un domāšana. Tomēr izrādās, ka Brejam ir kāds noslēpums, – un tas var visu mainīt.

Romantiskās drāmas pamatā ir 2006. gada bestsellers – Rondas Bērnas pašpalīdzības grāmata “Noslēpums”, kas iedvesmojusi miljoniem cilvēku dzīvot piepildītāku un pilnasinīgāku dzīvi. Šī grāmata pārdota vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru visā pasaulē, tulkota 50 dažādās valodās un bijusi “The New York Times” bestselleru sarakstā 190 nedēļas. Tā vēsta par to, ka mūsu domas modelē mūsu realitāti un ka cilvēki var ietekmēt savu dzīvi ar domu spēku.

Filmas režisors ir Endijs Tenants (“Hičs. Konsultants mīlas jautājumos”, “Mīļās mājas Alabamā”), bet galvenās lomas atveido Keitija Holmsa (“Loganam veicas”, “Gaišreģe”) un Džošs Lukass (“Mīļās mājas Alabamā”, seriāls “Jeloustona”), kā arī Sīlija Vestone (“Nakts un diena“, “Praktikants”) un Džerijs O’Konels (“Paliec pie manis”, seriāls “Miljardi”).

Vecuma ierobežojums: 12+

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātrī "Splendid Palace" no 1. maija.

Ieeja:
Darba dienās līdz plkst. 17:59 - 6.00 EUR
Darba dienās no plkst. 18.00 – 7.30 EUR
Sestdien, svētdien un svētku dienās – 7.80 EUR
Studentiem, uzrādot ISIC karti, studenta apliecību – 5.50 EUR
Skolēniem, pensionāriem, 1., 2. un 3.grupas invalīdiem, uzrādot apliecību – 4.50 EUR

– Drukāt dokumentu