Kino

Atpakaļ

VĀCU FILMU NEDĒĻA - BERLINALE 2012 RIGA - NEDĒĻAS NOGALE MĀJĀS

Mazā zāle

Sestdien, 27.10.2012. / 18:00
Svētdien, 28.10.2012. /  20:00

Biļetes: Ls 2,50; skolēniem, pensionāriem, mākslas studentiem: Ls 1,00

Režija: Hanss-Kristians Šmids, Vācija  2012, krāsaina, 88 min.
Lomās: Larss Eidingers, Korinna Harfū, Sebastians Cimmlers, Ernsts Štecners, Piko fon Groote u.c.

Godalgas:
Vācijas Kino um mediju novērtēšanas institūcijas piešķirtais novērtējums „Īpaši vērtīga“;
Meklenburgas-Priekšpomerānijas kinomākslas festivāls 2012:  galvenā godalga

Pēc mātes Gites lūguma Marko, kurš jau ilgu laiku dzīvo Berlīnē, dodas pie vecākiem uz laukiem. Viņa cerības uz mierīgu nedēļas nogali ģimenes lokā nepiepildās. Visiem par pārsteigumu Gite negaidīti atklāj, ka pēc ilgas psihiskas slimošanas viņai atkal klājas labi. Marko kā vienīgais atsaucas mātes lūgumam turpmāk izturēties pret viņu kā pret pilnvērtīgu ģimenes locekli un līdz ar to izsit no līdzsvara ne tikai savu vecāku šķietami labi iespēlētās attiecības…

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.
Mājas lapa:  
www.was-bleibt.pandorafilm.de

_______________________________________________________________________________________________

8. Berlināle Rīgā! 26.oktobrī kino "Splendid Palace" sāksies 8. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa Rīgā. Goethe-Institut Riga un kino "Splendid Palace" no 26.oktobra līdz 1. novembrim septiņu dienu laikā piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas (ar sinhronu tulkojumu latviešu valodā).

Tostarp

2012. gada Berlīnes starptautiskā festivāla sudraba godalgas ieguvēju nominācijā Labākā režija Kristiana Pecolda filmu BARBARA - rāmu, neuztrauktu un bez nosacījumiem precīzu filmu par dzīvi VDR tikai 9 gadus pirms Berlīnes mūra krišanas;  Sebastiana Groblera LIELAIS SAPNIS – patiesu stāstu par laiku, kad Vācijas medijos futbols vēl tika saukts par „angļu slimību“;  atbruņojoši traģikomisko Kristiana Cīberta TRĪSCETURTDAĻMĒNESS, kā arī vācu režisora Rolanda Emmeriha AUTORS ANONĪMS  - filmu, kas sniedz vēl vienu iespējamu atbildi uz senu jautājumu, proti, kurš bija autors lugām, kas tiek piedēvētas Viljamam Šekspīram.  
Šoreiz īpašs piedāvājums arī jaunākajiem kino skatītājiem – Volfganga Groosa PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3, kas ļauj izsekot nešķiramās kompānijas jaunākajiem  piedzīvojumiem.  

Biļešu iepriekšpārdošana kino SPLENDID PALACE biļešu kasēs no 19. oktobra no plkst. 15:00.
Biļešu cenas:
•    2.50 Ls
•    Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – 1.00 Ls
•    uz filmu PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3  - 1.00 Ls

Filmas vācu/angļu valodā; titri angļu valodā; sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Aktuālā informācija par seansiem un filmām internetā: www.goethe.de/riga

– Drukāt dokumentu