Kino

Atpakaļ

VĀCU FILMU NEDĒĻA - BERLINALE 2012 RIGA - TRĪSCETURTDAĻMĒNESS

Mazā zāle

Sestdien, 27.10.2012. / 20:00
Otrdien, 30.10.2012. /  18:00

Biļetes: Ls 2,50; skolēniem, pensionāriem, mākslas studentiem: Ls 1,00

Režija: Kristians Cīberts, Vācija 2011, krāsaina, 90 min.
Lomās: Elmars Vepers, Merdžana Tirkolu, Ivana Andersone, Ēzaja Fehta, Katja Rupē, Marija Leienbergere, Bernds Rēgenauers u.c.

Godalgas: Bavārijas Kinobalva 2012 par labāko scenāriju

Hartmuts Makoviaks ir šokā. Pēc 30 laulības gadiem sieva viņu pametusi cita vīrieša dēļ. Pēkšņi viņam sava dzīve jāiekārto pilnīgi no jauna, turklāt īgnais taksometra šoferis negrib justies traucēts un tāpēc nocietinās aiz aizspriedumu, pašapmierinātības un visa svešā un jaunā nolieguma bruņām.
Un viņam nemaz nav pa prātam, ka pēkšņi viņa taksometrā pavisam viena atrodas sešgadīgā Hajata, kura nerunā vāciski un nu ir atkarīga no viņa palīdzības. Visi mēģinājumi tikt no meitenes vaļā piedzīvo neveiksmi. Un kaut arī Hartmuts ir nobriedis panākt sievas atgriešanos, viņš tomēr galu galā dodas meklēt Hajatas māti. Līdz viņam ataust gaisma – varbūt nevis viņš palīdz Hajatai, bet gan Hajata viņam...

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.
Mājas lapa:  
www.dreiviertelmond.de

________________________________________________________________________________________________

8. Berlināle Rīgā! 26.oktobrī kino "Splendid Palace" sāksies 8. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa Rīgā. Goethe-Institut Riga un kino "Splendid Palace" no 26.oktobra līdz 1. novembrim septiņu dienu laikā piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas (ar sinhronu tulkojumu latviešu valodā).

Tostarp

2012. gada Berlīnes starptautiskā festivāla sudraba godalgas ieguvēju nominācijā Labākā režija Kristiana Pecolda filmu BARBARA - rāmu, neuztrauktu un bez nosacījumiem precīzu filmu par dzīvi VDR tikai 9 gadus pirms Berlīnes mūra krišanas;  Sebastiana Groblera LIELAIS SAPNIS – patiesu stāstu par laiku, kad Vācijas medijos futbols vēl tika saukts par „angļu slimību“;  atbruņojoši traģikomisko Kristiana Cīberta TRĪSCETURTDAĻMĒNESS, kā arī vācu režisora Rolanda Emmeriha AUTORS ANONĪMS  - filmu, kas sniedz vēl vienu iespējamu atbildi uz senu jautājumu, proti, kurš bija autors lugām, kas tiek piedēvētas Viljamam Šekspīram.  
Šoreiz īpašs piedāvājums arī jaunākajiem kino skatītājiem – Volfganga Groosa PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3, kas ļauj izsekot nešķiramās kompānijas jaunākajiem  piedzīvojumiem.  

Biļešu iepriekšpārdošana kino SPLENDID PALACE biļešu kasēs no 19. oktobra no plkst. 15:00.
Biļešu cenas:
•    2.50 Ls
•    Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – 1.00 Ls
•    uz filmu PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3  - 1.00 Ls

Filmas vācu/angļu valodā; titri angļu valodā; sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Aktuālā informācija par seansiem un filmām internetā: www.goethe.de/riga

– Drukāt dokumentu