Kino

Atpakaļ

VĀCU FILMU NEDĒĻA - BERLINALE 2012 RIGA - PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3

Mazā zāle

Sestdien, 27.10.2012. / 16:00
Ceturtdien, 01.11.2012. /  18:00

Biļetes: Ls 1,00

Režija: Volfgangs Grooss, Vācija 2011, krāsaina, 83 min.
Lomās: Niks Romeo, Fabians Halbigs, Manuels Šteics, Žavidans Imani u.c.

Priekšpilsētas krokodili svin gan Hannesa dzimšanas dienu, gan  sākumu grandiozai vasarai. Kaut arī visi ir izauguši un tagad pievērsušies katrs savām interesēm, nešķiramā kompānija vēl aizvien cieši turas kopā. Kajs brauc uz basketbola nometni , bet Olijs ar draudzeni dodas kopīgā atvaļinājumā, kamēr pārējā kompānijas daļa – Hanness, Marija, Franks, Jorgo un Pēters – bīstamā ātrumā dragā par kartinga trasi. Notiek smags negadījums – Franks ar neatliekamo palīdzību tiek nogādāts slimnīcā un viņa dzīvība ir briesmās. Viņu vēl var glābt tikai ātra tuvu stāvoša radinieka orgāna transplantācija. Vienīgais iespējamais donors ir viņa brālis Deniss, taču viņš sēž cietumā. Laiks skrien, taču krokodili nekad nepadodas! Ar Dženijas un Hannesa mātes palīdzību kompānija kaļ neierastu plānu.

Filma vācu valodā, subtitri angļu valodā, sinhrons tulkojums latviešu valodā.
Mājas lapa:  
http://www.vorstadtkrokodile3.de

________________________________________________________________________________________________

8. Berlināle Rīgā! 26.oktobrī kino "Splendid Palace" sāksies 8. Berlīnes kinofestivāla filmu nedēļa Rīgā. Goethe-Institut Riga un kino "Splendid Palace" no 26.oktobra līdz 1. novembrim septiņu dienu laikā piedāvās septiņas dažādas jaunākās vācu filmas (ar sinhronu tulkojumu latviešu valodā).

Tostarp

2012. gada Berlīnes starptautiskā festivāla sudraba godalgas ieguvēju nominācijā Labākā režija Kristiana Pecolda filmu BARBARA - rāmu, neuztrauktu un bez nosacījumiem precīzu filmu par dzīvi VDR tikai 9 gadus pirms Berlīnes mūra krišanas;  Sebastiana Groblera LIELAIS SAPNIS – patiesu stāstu par laiku, kad Vācijas medijos futbols vēl tika saukts par „angļu slimību“;  atbruņojoši traģikomisko Kristiana Cīberta TRĪSCETURTDAĻMĒNESS, kā arī vācu režisora Rolanda Emmeriha AUTORS ANONĪMS  - filmu, kas sniedz vēl vienu iespējamu atbildi uz senu jautājumu, proti, kurš bija autors lugām, kas tiek piedēvētas Viljamam Šekspīram.  
Šoreiz īpašs piedāvājums arī jaunākajiem kino skatītājiem – Volfganga Groosa PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3, kas ļauj izsekot nešķiramās kompānijas jaunākajiem  piedzīvojumiem.  

Biļešu iepriekšpārdošana kino SPLENDID PALACE biļešu kasēs no 19. oktobra no plkst. 15:00.
Biļešu cenas:
•    2.50 Ls
•    Skolēniem, pensionāriem, kino Savienības biedriem, Latvijas Kultūras akadēmijas studentiem, Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem, Latvijas Mūzikas akadēmijas studentiem – 1.00 Ls
•    uz filmu PRIEKŠPILSĒTAS KROKODILI 3  - 1.00 Ls

Filmas vācu/angļu valodā; titri angļu valodā; sinhrons tulkojums latviešu valodā.

Aktuālā informācija par seansiem un filmām internetā: www.goethe.de/riga

– Drukāt dokumentu