Kino

Atpakaļ

RADOŠĀ DARBNĪCA - KAKAO PUPAS PIEDZĪVOJUMI

Vai tu zini, kā top šokolāde? Kur tā ir radusies un kāpēc tā ir tik ļoti garšīga? Vai šokolāde aug kokos? Un cik daudz kakao pupiņas var salikt vienā šokolādes tāfelītē?

Kino "Splendid Palace" un AS "Laima" aicina interesentus uz tematiskajiem bērnu rītiem, lai aizraujošā veidā apgūtu multiplikācijas filmu veidošanas noslēpumus, uzzinātu daudz jauna un interesanta par šokolādi un kopā ar Kakao pupiņu uzzīmētu pasaulē garšīgāko multfilmu!

Šī ir jau otrā kino "Splendid Palace" skoliņas sezona, kurā bērni radošu nodarbību veidā var apgūt multiplikācijas filmu veidošanas pamatus, iepazīties ar animatoru darbu, kā arī paši iemēģināt roku animētā kino tapšanā. Turklāt šis mācību gads solās īpaši garšīgs un salds, jo kopīgi plānots veidot multenīti par Kakao pupiņas piedzīvojumiem, tai pārtopot par īstu šokolādi..

Kopā paredzētas 10 nodarbības, savukārt decembrī uz kino "Splendid Palace" Lielā ekrāna, piedaloties visiem mazajiem režisoriem un viņu vecākiem, tiks demonstrēta kopīgi uzzīmētās multfilmas pirmizrāde!
Nodarbību datumi: 12.04, 17.05, 07.06, 13.09, 20.09, 18.10, 15.11, 22.11, 06.12, 20.12.

Ieteicamais dalībnieku vecums: 6-10 gadiem
Ieejas maksa: 4,5 EUR.

Nodarbības garums: 2 stundas

Dalībnieku skaits ierobežots!

Sadarbības partneri: AS "Laima" un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

 


– Drukāt dokumentu