Jaunumi

16/12 "The Art of Flight" - snovborda filma beidzot Rīgā

Piektdien, 16. decembrī, plkst 19.00 notiks filmas The Art of Flight pirmizrāde un bezmaksas seanss kinoteātrī “Splendid Palace” (kino “Rīga”) . The Art of Flight ir kas vairāk par snovborda filmu vai triku izlasi, tas ir īsts dabas un snovborda mākslas piedzīvojums.

9/12 Bērnu vokālā ansambļa "Dzeguzīte" ziemas dziesmu spēle

2011. gada 9. decembrī pulksten 18:30 kinoteātrī Rīga / Splendid Palace (Elizabetes iela 61) bērnu vokālais ansamblis DZEGUZĪTE aicina mazus un lielus dziesmu mīļotājus uz Gunāra Freidenfelda ziemas dziesmu spēli „Piparkūku pipari”. Režisora Valda Pavlovska vadībā „Piparkūku piparu” dziesmas dziedās Andris Daņiļenko un Dzeguzītes mazie un lielie dziedātāji.

7/12 operas "Dons Žuans" tiešraide no La Scala

7. decembrī kinoteātris "Rīga" / "Splendid Palace" saviem skatītājiem sniegs iespēju tiešraidē vērot La Scala jaunās sezonas atklāšanu ar Volfganga Amadeja Mocarta operu "Dons Žuans".

2/12 Koncerts - Fusion

Projekts „Fusion`RĪGA” tika uzsākts 2009.gada jūlijā. Fusion ir kā roka un gospeļa koris ar dzīvās mūzikas pavadījumu. Savdabīgi, ka gan dziedātāji, gan muzikālā pavadījuma izpildītāji ir paši pusaudži.– Drukāt dokumentu