Jaunumi

18/10 Filmas "Melanholija" speciālais seanss

18. oktobrī plkst. 20:00 kinteātris Splendid Palace/Rīga aicina uz jaunākās Larsa fon Trīra filmas Melanholija speciālo seansu kopā ar kinokritiķiem Ditu Rietumu.

14/10 Filmas MAMUTS pirmizrāde

No 14. oktobra kino Splendid Palace saviem skatītājiem piedāvā aizraujošu franču filmu "Mamuts" ar Žerāru Depardjē, Jolandu Moro un Izabellu Adžani galvenajās lomās.

15/09 Splendid Palace atklāšana

Šodien plkst.: 18:00 līdz ar Kino festivāla „Baltijas Pērle” atklāšanu notika svinīgā Kino „Rīga” nosaukuma maiņa, lai turpmāk to ikviens varētu dēvēt par īstu kino pili - „Splendid Palace”. Kino „Rīga” savus skatītājus allaž priecējis ne tikai ar vērtīgiem kino darbiem, bet arī ar savu spožumu un krāšņumu. Lai šī bagātība atmirdz ar vēsturisko nosaukumu – „Splendid Palace”.

15/09 Splendid Palace atklāšana

15. septembrī plkst.: 18:00 līdz ar Kino festivāla „Baltijas Pērle” atklāšanu notiks svinīgā Kino „Rīga” nosaukuma maiņa, lai turpmāk to ikviens varētu dēvēt par īstu kino pili - „Splendid Palace”. Kino „Rīga” savus skatītājus allaž priecējis ne tikai ar vērtīgiem kino darbiem, bet arī ar savu spožumu un krāšņumu. Lai šī bagātība atmirdz ar vēsturisko nosaukumu – „Splendid Palace”.

10/09 Izrāde "Tētis"

Jau 10. septembrī teātra cienītājus atkal priecēs lieliskā izrāde "Tētis".

09/09 Kinorežisora un scenārista Herca Franka 85 gadu jubilejas - radošā darba vakars.

9. septembrī plkst. 19:00 Latvijas Kinematogrāfistu savienība aicina apmeklēt kinorežisora un scenārista Herca Franka jubilejas - radošā darba vakaru. Franks ir viens no kādreiz slavenās “Rīgas dokumentālā kino skolas” dibinātājiem un spilgtākajiem pārstāvjiem. Viņa filmām raksturīgs filozofisks dziļums un mākslinieciska tēlainība, kas tās paceļ pāri dominējošam virzienam, kad tiek izmantota tikai dokumentālā kino informatīvā funkcija.– Drukāt dokumentu